bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

hmm, asi sme sa minuli:((
ešte tu budem, tak dúfam, že sem nakukneš ešte:))
ak nie, môžme skúsiť zajtra, ak budeš chcieť, skúsim tu byť o 9-tej!

mijka

ahoj zuzik:)tu som..posťažuj sa čo ťa trápi.ja ťa vypočujem, a ak viem poradím:))poznám tvoju situáciu, ved som to už písala.

zuzik

mijka ved hej ja viem,ze musim takto mysliet este teraz mi domaci prisiel povedat,teda sa ma opytat,ze ako sa mam a ze ak nie som s niecim stastna tak mu mam povedat,tak ma to trosku potesilo,nemam sa zle v tejto rodine...ale domov je domov ved vies...a s priatelom sme takto uz pol roka no na vianoce sme boli spolu 3 tyzdne a celkovo ako sme spolu bude rok..ale tak strasne ho lubiiiiiiim joooj ak tu budes tak sa ozvi potrebujem pokecat :(

mijka

viem ako ti je, aj mne veľmi chýba, ale nič s tým nenarobím, lebo ja sa tam vracať nebudem, nechcem si zničiť zdravie..to je naj..a potom to ostatné!!!
skús sa nezaoberať tým, čo ak??čo ak nepríde, dúfaj, že hej, ale hlavne mysli na to že budeš doma, tam kde ťa všetci majú radi!!!!to je veľmi dôležité, ten pocit, že si medzi svojimi, vieš ako sa ti úľaví!:)
a tú školu dokončíš určite, ved to už nie je veľa, nejaké 2 mes. z toho budeš aj domka,hmm:))a potom sa na celé anglicko môžeš vykašlať!!!
ľudia sme rôzny, niekomu to nerobí problémy odísť z domu aj na neviem aký dlhý čas, a sú zas ľudia ako ja...horor:)
kašli na blbcov, angličanov...teraz si oddýchneš, budeš s rodinkou a tak, a potom už len kratučko..a môžeš na nich zabudnúť!
a to ste ako dlho takto s priateľom?myslím oddelene, aj spolu vo vzťahu?on sa tiež chystá zostať potom doma?

zuzik

ano uz len 8 dni :) dakujem moja :) inak som si precitala teraz temu trpnutie no mam pocit,ze zahranicie nici mladym ludom zivot to je brutus..a nefajcim a ani nepijem vlastne ani nemam co :)) ale doma sa tesim na super jedlo od mamky joooj to mi tak chyba uz sa vidim,jak budem zase plakat od stastia,ze som doma :) dobre moja idem hajat dobru nocku a zajtra ak tu budes tak pokecame oki?papa a dik :) drz sa

mijka

antikoncepciu som brala 4 roky, momentálne neberiem, môže to mať tiež vplyv a hlavne ked človek fajčí..zužuje to cievy.
no a ešte strava, jednostranná, je veľmi zlá, ja som tiež skoro stále to isté jedla dookola, to ti veľmi vyčerpá organizmus, lebo nedostáva dostatočné množstvo vitamínov, dôležité je aj veľa piť!!!!snaž sa, to napraviť...no doma ťa určite vykrmia:))len pokojne, musíš sa k tomu staviať tak, že už len 8 dní, nie ešte 8 dní,pamätaj už len!!!toto je veľmi dôležité...a budeš zdravá, len si nekresli katastrofické scenáre:))

zuzik

mijka jaj ...tak to chapem aj my sme tak..a este aj to ma trapi,lebo neviem ci pride domov a ci budeme spolu a ja ho tak strasne potrebujem ....ja uz ten tyzden nejako zvladnem,ale ak mi priatel nepride domov tak neviem ...vies do nasho vztahu vela hovoria ini ludia hlavne z jeho okolia :(

mijka

to trpnutie, viem nie je príjemné, ale dá sa to vydržať, to som mala aj ja, a dodnes mávam niekedy...to máš na 99%z chrbtice, možno z krčnej chrbtice- ja to mám z toho. tiež som sa tomu snažila veriť, no niekedy to bolo hrozné, strácala som trpezlivosť, totiž ja som tam musela vydržať 2mes. s bolesťami a závratmi, neustálimi, ako na kolotoči:((
neboj, už vydržíš:))
ja som bola v irsku s priateľom, sla som na blint, jazyk slabý,atd.2a pol mes. som bola bez roboty, psych. v koncoch..potom som si našla v reštike, a pozdejšie v obchode..tam bolo dobre, no ja som bola už taká vyčerpaná z každej stránky, proste som sa nemohla vrátiť v januári.priateľ išiel späť, a teraz sme takto.neboj uzdravíš sa, možno by bolo dobré, aj niečo na upokojenie, nemyslím hned antidepresíva, ale tie prírodné, alebo magnézium..to sú dobré veci:))

Najčítanejšie články