bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

samko, nie nie, si tu ok...to je fakt..neviem, či má aj zuzik tie tlaky...no ja som ich mala v zahr. denno denne-hrúza...a dodnes to mávam, nevravím, že každý den, ale dosť často, hlavne ked som nervôzna:((

samko r.

Na chrbticu, len masáže, masáže, masáže. Najviac doporučujem doma robenou nechtíkovou masťou, hlavne na noc, na to nejakú látku /aby sa nezašpinilo pyžamo/, zababúšiť sa a spať. Ibuprofén je hnusoba. Radšej paralen.

mijka

možno to bude blúdivý nerv, neviem nepočula som ešte o tom, ale určite to bude z chrbtice, neľakaj sa!!!!možno bude blokovaná niektorá časť chrbtice..z toho môžu byť aj tie bolesti..
ibuprofenom trpnutiu nepomôžeš, musí to poliečiť lekár, možno odblokovať, ak by to bolo to...len sa nestresuj!!!!!

samko r.

Pri stresoch má človek pocit tlaku na hrudi, myslí si, že dostáva infarkt, dostane strach, zrýchli sa dýchanie. A práve ten tlak ma na svedomí t.z.v. blúdivý nerv. Taktiež môže bolieť rameno. Navodí to presne príznak infarktu, ale nejedná sa oň. Ináč túla sa hlavne v hrudi a v žalúdku. A naháňa človeku strach. Písali ste tu o bolesti na hrudi, nie? Alebo žeby som omylom preskočil tému? Ak áno, potom pardon.

mijka

samko r. čítal si to celé????ak hej tak vieš o čo všetko ide. čo myslíš ty???
zuzik, mne tiež dlho trpli prsty, ešte aj dodnes niekedy, nebojkaj sa:))
viem, že je to nepríjemné, to budeš mať z tej chrbtice..to ti povie každý lekár..ja ked som chodila po dok. vravela o trpnutí, všetci mi vraveli, chrbtica, chrbtica:(
ibuprof. ti možno zmiernuje bolesti, ale nepomôže pri trpnutí, to viem.

Najčítanejšie články