Prirychle priberanie na vahe

Príspevok v téme: Prirychle priberanie na vahe
mirage

Od augusta som v praci /pekarni/ pribrala dobrych 12 kil,poradte ako sa ich zbavit.V maji nastupujem do novej prace,ktora je sedavejsieho charakteru a ja mam obavy ze priberiem este viac a to by som nerada.Stravovacie navyky som nezmenila a predsa som tak vela pribrala.Ved v robote som sa ani len na chvilu nezastavila.Ako je to mozne?

swamp

riesim ten isty problem ako 'ja' a neviem co so sebou.nikdy som nemala problem s nadvahou,isty cas som bola dokonca chuda viac nez by sa patrilo, ale odkedy zijem v irsku,nenormalne priberam,najma brucho a boky.nemam pocit,ze by som jedla viac nez zvycajne a napriek tomu zacinam vyzerat ako keby som sa stravovala vo fast foode cely svoj zivot...neviete cim to je?co mam z jedalneho listka vynechat?

swamp

riesim ten isty problem ako 'ja' a neviem co so sebou.nikdy som nemala problem s nadvahou,isty cas som bola dokonca chuda viac nez by sa patrilo, ale odkedy zijem v irsku,nenormalne priberam,najma brucho a boky.nemam pocit,ze by som jedla viac nez zvycajne a napriek tomu zacinam vyzerat ako keby som sa stravovala vo fast foode cely svoj zivot...neviete cim to je?co mam z jedalneho listka vynechat?

vasill1988

Chcel by som pribrat aspon 15-20 kilov ako to mam spravit,stale jedavam a nic.Mam 67 kilov a vysku asi 178cm.Strasne volaco.Poradte mi volakto lebo ja uz som zufali z toho

ja

ahojte, ja som prvy krat pribrala v uk za 3mes 12kg, pak som sa vratila domov na 3mes schudla som 8kg a v septembri som sla naspat a znova som pribrala 12kg, z 54kg na 70kg. nikdy som nemala problemi s vahou, mohla som jest hocico a kedykolvek, ale zmenilo sa to od kedy som v uk. mam problem schudnut a mam z toho uz paniku, zacala som drzat delenu stravu, dnes je tomu len tyzden, ale niesom si ista ci to drzim dobre, pretoze vsade [isu o tom inak..
ak vie niekto, tak mi poradte, dakujem