Prirychle priberanie na vahe

Príspevok v téme: Prirychle priberanie na vahe
mirage

Od augusta som v praci /pekarni/ pribrala dobrych 12 kil,poradte ako sa ich zbavit.V maji nastupujem do novej prace,ktora je sedavejsieho charakteru a ja mam obavy ze priberiem este viac a to by som nerada.Stravovacie navyky som nezmenila a predsa som tak vela pribrala.Ved v robote som sa ani len na chvilu nezastavila.Ako je to mozne?

mer7

To bude sposobom života v UK a u nás. Jednoznačne V UK nechoď do fastfoodov a rob jogging, veˇla zeleniny, ovocia , nesladených min. nápojov. Doma si daj bryndzu, nestresuj a jedu čo ti chutí. Zaručený recept.

ovsena

prave citam stravovanie podla krvnych skupin. jedna znama mi pisala , ze neje cklieb zo psenice , lebo ma krvnu skupinu B. Jedava vrav ovsene vlocky a ryzu. Z nich si robi vselico, placky apod. Ze vraj pomaly schudla 5 kg za nejakych 7 mesiacov. A ze vraj, B skupina nestravi vsetko zo psenice a to sa potom uklada do tuku.
V tom Irsku, aby to bolo viac chutne, tak tam podla mna davaju vela tuku.A tym, aj ked zjes rovnako, zjes vlastne vela tuku.

bebusyk

no "eli" bude mat asi pravdu. ak sa nemeni stravovanie a clovek zacne neprimerane priberat, alebo chudnut, bude to tak. stitna zlaza. pri zv"e"csenej stitnej zlaze sa skor pribera na vahe a pri zmensenej chudne a mozu vypadavat aj vlasy a ine sprievodne znaky. skutocne sa treba poradit s lekarom a hlavne zavcasu.

megggggggi

Hm swamp, poviem ti ze viem ako sa citis, som tiez v Irku a priberam, ja neviem cim to je, ani ja nejem nejak viec ako doma... zeby tem morsky vzduch:)?ja nechapem,uz sa citim ako tie tucne irky. Ja som sa rozhodla ze nebudem papat ten ich chlieb a sendvice...mozno zr v tom to je.Co poradis ty?