Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut vela vela vela 30 kg a viac
alenka1983

cavte potrebujemems kamoskami schudnut od 30 - 45kg aby sme sa dostali do spolocenskyu akceptovatelneho stavu.
prosim tintitka 55 kilove co chcu mat 50 nepiste ( nediskriminujem ale.. :)) lebo to je fakt ina kava, ani prosim nech nepisu devy ktore sa nas chcu spytat ako pre boha sme sa dostali do takej tucnoty a preco sme sa neovladali ---- pravda ciastocne ale uz sa stalo plakat nad rozliatym mliekom nema vyznam.
Prosim iba zienky co fakt chcu schudnut a maju fakt velku nadvahu .
Hlavne prosim pridajte sa tie ktore uz vela vela schudli bude nas to motivovat.teda aby sme to mali vsetko v takom konstruktivnom charaktere a aby sme nieco aj docielili.
Dakujeme

vrtacka

Milky,
na čo dramatizuješ? nemyslela som to tak, aby jedla majonézový šalát a rezeň, myslím, že to tak ani nikto, kto sa snaží chudnúť nepochopí...Ale nemá zmysel, ak cez deň je málo a večer sa napráska. Tak ak je večer taká hladná, tak niekde chybu robí...To, že ty si predstavíš pod tým rezeň, je tvoja asociácia. Jedla sa naozaj nesmie báť. Jedlo nám nemá riadiť život. Potom jasné, že nechudne, ak sa stresuje, že zjedla o jednu mrkvu viac alebo menej..

Milky

Skus cely den jest poriadne a potom nebudes vecer hladna. Toho jedenia sa netreba bat. Vrtacka, to snad nemyslis vazne. Ak by som to mal brat doslova, tak jem rezen a majonezovy salat kazde 3 hodiny lebo mi to chuti a zasyti..
Nechapem ani diety typu niecoho mozes jest neobmedzene..
Vzdy plati len jedno - viac vydat ako prijat.
Stacionarny bycikel - prosim. Je to jedno, aky stroj na aerobne cvicenie. Bezecky pas, cross trenazer, stacionar, veslarsky trenazer. Odpotil som si litre za vsetkym. Doporucujem iba jedno - kup si stroj mohutny (tazky) a co najjednoduchsi. Vela ti vydrzi a nezacne skripat po 3 pouzitiach.
Hlavne si kup sporttester a ZACNI.

malaanka

vrtačka
asi máš pravdu,cez deň jem pravdepodobne málo a potom som večer hladná.
Musím si to začať vážiť a zapisovať,čo a koľko som zjedla.
Milky
som si dobre vedomá,že treba pevnú vôľu a že nikoho neoklamem len sama seba.
Veľká škoda je,že nemôžem mať veľa pohybu.Musím to riešiť aspoň stacionárnym bicyklom.

vrtacka

Ahojte,
tak ja sa musím priznať, že som na váhe pre istotu nestála až do doby ako som tu videla vaše nové príspevky a na moje veľké prekvapenie, dnes ráno mínus 2 kilá dole..Nechápem ako je to možné, keďže som sa hýbala veľmi veľa každý deň, ale teraz posledné dva týždne som len doma, učím sa, nechodím ani do práce a mám pocit, že celý deň len jem a jem. Chodievam denne na prechádzku 2hodinovú. To je celý môj pohyb. Spolubývajúca mi vravela, že to je asi tým, že stále chrúmem len zeleninu a polystyrénový chlieb namiesto normálneho pečiva a sladkostí. Tak neviem čím to je, ale som rada. Mám teraz riadne stresy, nestíham sa učiť, nieto ešte cvičiť, ale už sa teším až budem mať po učení a vyrazím zase na bicykel a do prírody a budem cvičiť pravidelne..Už nech je koniec júna..
Neviem posúdiť, čo robíte nesprávne, ale nebude to aj tým, že možno málo jete? Telo si potom ukladá do zásoby, lebo sa bojí, že mu viac nedáte..
Maalanka, skús jesť celý deň poriadne a tým nebudeš ani večer veľmi hladná. Len sa toho jedenia netreba báť.

malaanka

Milky
najväčšiu chybu robím v tom,že vôbec nepočítam kalórie.
Musím sa to naučiť.
A ten tvaroh ješ len samostatne?Ja si dávam taký tvaroh na večeru,ale vôbec ma to nezasýti.
Niečo robím úplne zle,pretože pociťujem hlad.
Pomôž mi naučiť sa počítať kalórie.
Ja viem,že nie váha rozhoduje,ale toho tuku mám dosť.
Na liečenie po operácii idem až 27.8.,dovtedy by som chcela aspoň trochu toho tuku dať preč.
Milky
chcem si kúpiť stacionárny bicykel,vieš mi poradiť aký by som si mala kúpiť?

Milky

malaanka
Kolko zjes denne kalorii?
Najlepsie je vecer zjest 200g ochuteny tvaroh, 120kCal, to zasyti.
A hlavne hlavne hlavne hlavne hlavne hlavne hlavne pevnu volu..
Staci si uvedomit iba jedno. Ak sa prejes, oklames tym iba seba..
Este taka drobnost - o co pri chudnuti ide. Dat dolu kilogramy? Budes ca cudovat, ale nie. Pri chudnuti ide o DAT DOLU TUK. Takze pokial sa ti meni tuk na svaly, moze hmotnost stagnovat, no ciel sa dosahuje..
Ja teraz pred 4 mesiacmi zmenil sposob treningu. Denne bezim 2 hodiny (striedam beh na asfalne, beh po horach, cross trenazer) a doplnil som stravu o proteiny. Hmotnost sla hore o 7kg. Ale vobec ma to netrapi, nie je to totiz tuk, ale svaly.
Napis mi, kolko kalorii a v v akej forme prijmas. Poviem ti, co robis nie celkom najlepsie..

malaanka

lenulik6,Milky
mne to tiež nejak nechce ísť dolu
Nepribrala som,ale ani neschudla.
Zdá sa mi,že sa stravujem zdravo,ale asi jem večer veľké porcie.
Milky
poradíš ako by som mohla obmedziť večerné jedenie?
Lenulil6
nič si z toho nerob,ideme ďalej a budeme sa snažiť.

lenulik6

Ahojte, dlho som tu nebola. A hadajte preco. No samozrejme. vobec som nechudla ale priberala a dnes som sa tak dojedla ze mi je az zle :/ Neviem ako to dopadne ci nebudem travit dnesnu noc na wc.

Musim si premysliet zajtrajsok a zacat normalne jest. Tak tak.

A vam sa ako dari?