Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?

Príspevok v téme: Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?
veron25

Ahojte dnes som zistila ze som tehotna podla dvoch testov. Nie je to az take prekvapenie lebo som to jednak tusila a ajednak sme sa priatelom az tak nebranili.... V juni som skoncila VS a teraz som nezamestnana, hladala som si pracu ale tak na tu uz mozem pravdepodobne zabudnut :) Chcem sa spytat ci mi viete poradit ako najlepsie sa da vykluckovat v pravnych veciach aby som mala narok aspon na nejake prispevky. Ci ma pre mna zmysel sa este zamestnat, lebo mam jednu ponuku ktoru by som mohla pracovat aj s domu, ved bezne zeny pracuju do 8 mesiaca. Ak mate skusenosti prosim poradte mi lebo s priatelom na tom financne niesme najlepsie takze aj par eur navyse nam urcite pomoze....

nefinka

:nikushka - vieš vôbec čo je to alzheimer??:D:D
pozri moja, ja slinky neprskám, nemám prečo, ja som so svojim životom plne spokojná:) papa

nefinka

:veron25 - a na čo ti je teraz ten tvoj papierik? na veľké prd :D
a nebudem sa vyjadrovať ani k ľuďom, kt. sa oháňajú svojim papierikom:)

[zruseny17]

nefinka-vo viacerych svojich prispevkoch si napisala ze je jej spravanie nezodpovedne,cize ja citat viem,ale ty pravdepodobne trpis nejakou formou alzheimra...
a ak si planovala len kritizovat,nechapem naco si vobec reagovala v tejto teme...autorka sa nepytala ci je moralne a eticky spravne otehotniet,ani k tomu nepotrebovala tvoj nazor a suhlas...chcela len vediet ci v jej pripade ma narok na nejake prispevky...cize vsetky, ale uplne vsetky tvoje prispevky boli mimo temy,cisto len za ucelom osocovania autorky...ale inak,bavim sa na tebe,si taka srandovna kopka,jak prskas okolo seba tie jedovate slinky:)))

veron25

No poviem ti xy ze uz som aj ja bola miestami mimo, vlastne som si ale uvedomila ze to bude dobre, penazi mame malo ale zvladneme to, dieta sme chceli ale neplanovali respektive nepracovali na nom urgentne a co sa tyka prace to sa tak nejak prelina vcera som tu ponuku dostala, dnes som sa dozvedela ze som v tom....

Nikushka dakujem za tvoje komentare velmi mi pomohli...
Inak suhlasim tak ona sice ma teraz odpracovanych par rokov a asi aj par penazi, tie koniec koncov mam aj kedze som brigadovala pocas celej skoly a neboli to brigady typu vykladanie tovaru.... takze neviem kto je zodpovedny ale ja mam este aspon aj diplom aj ked viem ze je to len papier ale nikto mi ho uz nevezme ona ma bude mat polroka matersku inak sme na tom narovnako

nefinka

:nikushka - kde som povedala, že je nezodpovedná, lebo si robila výšku? nikde, tak sa nauč čítať alebo lepšie chápať, lebo mierne zaostávaš.
ja som len skritizovala, že si spraví dieťa najprv a potom na diskusii chce riešiť financie.

[zruseny17]

nefinka-takze veron ktora si urobila vysku a otehotnela ako 25 rocna je velmi ale velmi nezodpovedna!fuj veron,mala by si sa hanbit ze si nemakala uz od osemnastich na zvysovani svojho majetku a socialneho statusu!
ja si naopak myslim ze je od veron velmi zodpovedne,ze neodklada rodicovske povinnosti az po 30ke!:)

xy:)

mne sa nepaci ten nadpis. vyznie to, akoby si plakala nad rozliatym mliekom. a ako som to citala, tak ani nechapem tvoj problem. najprv nemate peniaze, potom hej, neplanovali ste dieta, potom zase planovali, no si nezamestnana, ale aj tak mas ponuku prace... ? to mi nejako zmysel nedava..

[zruseny17]

nefinka,som rada ze vsetci neuvazuju ako ty,pretoze ak by sme sa vsetci najprv financne zabezpecovali,tak slovensky narod vymrie za par rokov a nastal by rapidny narast populacie istej plodnej mensiny:)))