TESCO - práca pokladníčky

Príspevok v téme: TESCO - práca pokladníčky
tescogirl

Ahojte, asi pred mesiacom som si podala žiadosť do tesca ako brigádnička. Dnes mi volali že budúci týždeň môžem ísť na zaučenie a potom už normalne pracovať. Budem robiť pokladníčku. Chcem sa spýtať že aká je to robota, aké s tým máte skúsenosti. trochu sa 1. dňa bojím aby som tam nezmätkovala a podobné veci. Ak mate najeké skúsenosti tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem :)

ewelin28

smutnaaaa....a videla si ten papier?..mate dake ine tesco ako my....my nemame hmotnu zodpovednost, a preto nemozeme si ani nechavat tringelty..nam to povedali, ze takto to mame vyvazene
a vy nemate po smene kontroly? my ano...a tam by ti asi zistili ze mas nejake mince predsa....
nech ti ukazu ten papier s hmotnou zodpovednostou..alebo sa opytaj kolegyn...ci nieco take podpisovali aj ony vies...
ja poznam baby..co robia v tescu aj v inych mestach ako ja..a ziadna z nich nema hmotnu zodpovednost..fakt divne...

smutnaaaaaaa

ja to budem robit tak, ze tie tringely ani nebudem davat do pokladne, ale odlozim si ich bokom, a na konci smeny si ich vezmem,a navyše im nenecham nič...

jankaaaaaaaaa

tak to je uplne na h.. ked tringelty ti beru, ale ked je manko tak to musis platit. tie tringelty by si si mala nechavat ty.

smutnaaaaaaa

no jasné,,ved vcera som bola brigádovat a malo som okolo 0,70 € v kase do plusu...a tie centy navyse si oni beru a z toho nic nemám

smutnaaaaaaa

tak ja som si to zistovala, ohladom tej hmotnej zodpovednosti, a zevraj som to podpisovala, takze celu tu sumu musím uhradit zo svojho...no co už :(
inak je to divné ze jedno tesco nedáva podpisovat hmotnu zodpovednost a iné dáva...nechapem co je to za bordel

ewelin28

jankaaaa...opravim ta...ono to nie je dane zakonom tusim...pred rokom som brigadovala v inom obchodnom retazci..a tam som hmotnu zodpovednost podpisovala...ale v tescu nie :)
to zavisi na majitelovi..manazeroch..ako rozhodnu :)