KOLKO POTREBUJEM SCHUDNUT???..PROOSIIIM PORADTE MI...:)

gashty

moja,som od teba len o 4 cm vyssia a aktualne mam vahu okolo 6O.myslim si ze je to tak akurat,dokonca priatel ma pripomienky,ze uz mam prestat chudnut,lebo sa mu to uz nepaci...teraz mam postavu tak akurat.ked si predstavim teba...musis byt vychudnuta.tak co chces?!

allenka

vam sa to lahko hovori..lebo vy vyzerate asi normalne a mozete si oblicect co chcete...ale ja nie...musiim si vyberat len urcity typ oblecenia na kratke sukne nemusim ani pomysliet...jedine atke pod kolena...taa cez leto akoze diky...

gashty

aj ja sa myslim ze chudnut by si urcite nemala...ked sa so sebou nie si spokojna,mozno by stacilo spevnit svaly posilovanim...ale chudnut urcite nie...bud rozumna.iba ty si zodpovedna za svoje zdravie...

jjj

Hej a ked budes mat 48kg tak budes chciet ma 40 a tak dalej,a nikdy nebudes spokojna.....s tym nie je sranda,davaj bacha aby si to mala pod kontrolou.....mas super vahu tak neviem co zbytocne riesis.....

katika88

Dievca zlate sak mas BMI v hodnote 18.9 tak co chces este z toho schudnut?Mala by si radsej pribrat ale chudnut urcite nie.

allenka

nezda sa mi to by som vyzerala ako....ked ja sa necitim dobre..nemozem sa na seba pozerat ani nic...chcela by som mat tak okolo 49-48---