KOLKO POTREBUJEM SCHUDNUT???..PROOSIIIM PORADTE MI...:)

damaxy

Allenka takze som dnes uz dopoludnia si trochu zacvicila a teraz sa chystam na prechadzku takym rychlejsim tempom behat nemozem lebo nemam dobre koleno a plavanie je fajn je setrne aj ku klbom a korculovanie je fakt na pekny zadok.Ale ja ani korculovat nemozem,ale zasa ine mozem.Takze nezabudaj aj na rozumne stravovanie prisun bielkovin a samozrejme cukrov,tukov a vitaminov a mineralov.Vcera som videla na plavarni dievcata,sice boli chude,ale to je postava na zaplakanie.ziadne naznaky svalovej hmoty len chude.V obleceni to vyzera dobra ale inak nic moc o 10 rokov budu take ovisnute ak nebude nieco robit zo sebou.O chlapoch nehovoriac.

allenka

damaxy:a myslis ze plavanie pomaha???..ja som tiez chela zacat ale nejako som to zanedabala..zatial korculujem a cvicim doma..v sobotu sa chystam do posilky...:))..tak dufam ze sa podari...keby som mala aj ja tolko casu...noo ale na cvicenie sa vyzdy najde:))...aach aj ja sa uz pomaly zacinam tesit...:)

jacquelin

damaxy: obcas si citam tuto wasu temu a vzdy ked to citam, pises ako si bola cvicit, behat, plawat, hocico a ze este pojdes..odkial mas na to cas??

damaxy

tak ja som bola plavat asi 40 minut kde tu pauza a doobedu som cvicila dari sa mi takze makame nie system dole kila ale pekne formovana postava.Pitny rezim dodrziavat,mineraly,vitaminy a bielkoviny tuky cukry vsetko treba nasmu telu.Ved AAllenka ty myslim ze uz aj nieco studujes o vyzive,lebo telo ma rado ked je on dobre postarane.Tesim sa na leto

allenka

damaxy:)))ahoojky...ja som bola dnes na korculiach 2 a pol hodiny...ach to bola makacka..ale zvladla som..:))..zatial sa mi dari...a tebe??..ide vsetko podla predstav???.pa