KOLKO POTREBUJEM SCHUDNUT???..PROOSIIIM PORADTE MI...:)

allenka

sunnysweetie:nie neprovokujem..neviem co by som ztoho mala...ja sa nestaram ako vyzeraju druhy ale ako vyzeram ja....ak treba poradim..ale nemusite na mna jebat,,,nevideli ste ma takze nemozte povedat ze som sama kost..a anorekticky maju pod 40....

janka

Akoze nehnevaj sa ale to chces na seba len upozornit aka si vyziabnuta abo co?Normalne to milujem, ked dievcata, ktorym trcia kosti sa stazuju ake su tlste a ze musia schudnut... ved to je chore!!!!
A neviem co chces este chudnut..... uz ti asi treba len odobrat kosti aby si bola lahsia!!!!!

sunnysweetie33

allenka..ty chces z coho chudnut???ci to nas tu iba provokujes svojou super vahou???tak dikes..aj ja chcem tolko kil..ako dam tych 6prebytocnych dolu??? :(((

gashty

chod na -odkaz odstránený- a pozri si cviky ako vyformovat konkretne tieto partie. NEMUSIS CHUDNUT ,staci posilovat.alebo sa spytaj niekde vo fitku nech ti poradia cviky na vyformovanie...

allenka

nechcem to tam dopracovat...ved ja si to uvedomujem ja nechcem byt ziadna anorekticka alebo bulimicka ...konkretne nohy a zadok...je to otras..