KOLKO POTREBUJEM SCHUDNUT???..PROOSIIIM PORADTE MI...:)

damaxy

to uz nejako velmi nehrozi,ale to pravidelne cvicenie zamerane na urcite partie s ktorymi nie si spokojna by mohlo priniest pekne vysledky.Takze si urob nejaky plan cim zacnes,lebo ja nemam rada fnukat ale radsej konat.Vsetky sa chceme pacit aj mlade aj stredne aj stare.

damaxy

lebo aj to treba vziat do uvahy ci este budu alebo nebudu nejake zmeny nemusis teda pisat len aj tot vezmi do uvahy

damaxy

Allenka anemas tam fitko kde by ti poradili povies co chces kde spevnit nie vsak do svalovej hmoty.Inak fakt ta postava je dobra pas je sice asi nie taky vyrazny ako chces ale skus to cvicenim napravit.Teraz ked vezmes aj nejaky casak tak tam najdes a myslim ze ked sa robia viac serii napr po 8-10 cvikov mohlo by to mat tento ucinok aky chces.Vies stale sa teba len pytat a hladat.Mozno aj bicykel a beh by bol vhodny zaplavat si.Inak napisem ti aj z mojho zivota som bola mlada krasne vysportovane telo postavu mi zavideli,ja som sa tiez hanbila.Teraz ked si sponiem co by som dala za to telo.No nebude uz take ale tiez som sa rozhodla ze nieco idem s postavou robit nejem sladkosti viac pijem a co najviac sa da sa pohybujem.Cvicim pomenej nasla som na wanda sk tusim cvicenie a tam je na vnutorne stehna vonkajsie stehna na zadocek len vysledok chce cas.Stale hovorim ze okrem linie a podobnych veci by malo byt povinne aj treenovanie trpezlivosti.Allenka mas pekny nick a skusme to spolu s cvicenim lebo diety tebe az tak netreba.Co povies?

allenka

damaxy:hmm praveze miery my az tak nevadia mam ...83-70-89....ako v pase by som aj trocha chcela aspon tych 64 ale mne treba skor spevnit nohy a zadok.....uz na seba nemozem ani pozerat do pasa vyzeram normalne a od pasa dole...noo hrozne proste a nejak sa mi nedari scgudnut a spevnit uz vobec...myslis ze by mi beh pomohol???...ked necchem mat nohy ako kulturistka...a na zadok nemam nic ucinne...

damaxy

allenka mne sa tiez nezda ta vaha strasna,len vidim ze ty nie si so sebou spokojna.Mozno by sme mali ist na to z ineho konca.Kolko mas centimetrov v pase cez prsia a boky,mozno tam niekde sa ti zda ze je toho viac ako chces.Co hovori a radi ti tvoje okolie,ved ja taketo veci vzdy riesim s niekym.Ked treba tak sa schudne a ked treba sa pocvici nech je ta postava pevnejsia a tam kde treba vyrysovanejsia.Ak mas kratke nohy,siroke boky to zial ani chirurgovia nevedia odstranit,to sme dostali.Takze tu treba popracovat s oblecenim a vsetko sa da vylepsit.Takze pevne verim ze anorekticka nie si a ani nebudes ze chces len byt so sebou spokojna,ale to chce kazdy aj ja.