Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

artimka

Ja si ju tiež nemôžem dovoliť kúpiť.A nechcela som si tú lampu od nej požičať domov,vzhľadom na to aká je drahá.Preto som chodila k nej domov.Držím palce,nech sa z toho dostaneš.

smutne_dievcatko

no..netusim ci funguje, alebo nie, ale som studentka...ja som rada ked idem von, ze ma 50 korun...kdeze by som ja vzala 11 000 ...a keby som aj mala...dala by som to len za nieco o com je 100% ze mi to pomoze

artimka

je mi z Teba smiešno gynoš.Asi si ju nebude strkať tam.Ja tu lampu nepredávam a ani neviem ako a na akom princípe funguje,ja som ju mala asi 5 cm od tela,po 4zapípaniach som ju posunula na dalšie miesto.Tá vädšia je lepšia, netrvá to tak dlho ako s malou.

artimka

Skús sa aj každý večer umyť mydlom BETADINE.Kúpiš ho len v lekárni.A určite zmeň gynekologa.Z tých zápalov môžeš mať po čase oveľa vedšie zdravotné problémy.

gyndoš

zápaly kože áno
technicky vzaté
1.ako chceš lampu dostať do vaginy u nerodiacej ženy
2. pošva je pružný orgán prilne k lanpe čiže ožiariš cca 5cm štvorcových
teda ak ju tam aj dosteneš to budeš po pol centimetri vyťahovať ????????

artimka

Pozri,bola tu otázka čo pomôže na zápaly. Mne to pomohlo.Ona to môže pri jej problémoch aspoň vyskúšať.

gyndoš

takú obrovskú kravinu ako biolampa na zápal pošvy som už dávno nepočul približuje sa tomu ako mi istá paní rozpravala o tom ako ju to štípe na genitáli a čo všetko si nato dávala a končila a predstavte si nakoniec som si nato dávala Alpu a ani po nej mato neprestalo štípať.