Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

Mirenn

Ahojte dievčatá, ja mám tiež dobrú skusenost s enzýmami, konkretne uzovam Wobenzym. Mala som dlhodobe veľke a opakujúce sa problemy, ale odkedy pravidelne uzivam enzymový liek, tak sa moj stav výrazne zlepsil.

Pilysia

Verda ako to myslíš, že čo mám tým na mysli? že je potrebné brať enzýmy každý deň, nevynechávať a brať najlepšie v rovnakom čase, teda ja som si zvykla ich tak brať. Telo si na to veľmi rýchlo zvykne a začne sa dávať do poriadku

Pilysia

Verda áno za pol roka. Ale u teba to môže trvať aj kratšie, alebo dlhšie. Záleží od toho ako je na tom tvoje telo. Chce to čas a pravidelné užívanie a ono to pôjde. Aj keď samozrejme, že správnou hygienou tomu ešte viac pomôžeš k lepšiemu ;-)

Sašika

Canesten som skúšala ale vrátil sa mi zápal po týždni. Pri Lomexine sa mi to nestalo je určite účinejší, silnejší. Ale každému môže zabrať iné ...

TRUE LIFE

Chodte uz s tymi idiotskymi prispevkami s Wobenzymom niekam -- oblbujete tu chudakov ludi, len aby ste mali zisk z predaja ....

Sašika

Ja keď mám problém "dole" tak mi moj gyndos predpise Lomexin krem a do 3-4 dní je to prec. Ale musite ist k lekarovi, je to len na predpis. Pekne leto bez problemov vsetkym :)

Verda

modráčik je mi jasné, že sa to dá aj prírodnou cestou, ale ja sa už naozaj nechcem ďalších veeľmi veľa mesiacov trápiť. Na to už nemám veru nervy :-(
tiež by som chcela skončiť ako ty. Že budem spokojná a bez problémov s mojími intímnymi partiami. Za pol roka si sa teda dala dokopy? to nie je až tak veľa ale asi je potrebné to brať pravidelne že