Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

majus1463

a taktiez nerozumiem,co su enzymy entericky pokryte,a este jeden nejaky dalsi druh,ja sm si kupila digestol od swansona,myslim ze v nom su dost zastupene enzymy

majus1463

Jozefe,nechcem uz otravovat rng,tak ak vies porad kedy co brat,nalacno urcite vlakninu s jablkom-tusim sa nesmie kombinovat s probiotikmi...o pol hodky si davam oregano kvapky,kokosak,ten trikrat za den?neviem kedy mozem ten NAC,kedy probiotika,moze sa stat ze zlou kombinaciou to nezaberie,alebo dokonca zhorsim..dakujem :)

Jozefe

Ale uznávam..je to jednoduchšie brať všetko naraz v jednej tablete a hotovo.Akurat že vás to vyjde drahšie.

Jozefe

No wobenzym je kombinacia najcastejsich enzymov ktore rozpustaju prebytocne tukove alebo bielkovinove nanosy, v ktorych sa zapalu a mikrooorganizmom dobre darí...ale ovela väčší efekt človek dosiahne ked si kupi kazdy z tych enzymov zvlast(swanson vitamins) a naordinuje si to osobitne.. velmi mi tam chyba enzym serrapeptaza.Obycajny lacny pancreatin od NOW má 2 x väčšie obsahy amylase protease lipase.

stastna125

Wobenzym vobec nie je slaby je velmi ucinny pri vsetkých typoch zapalov aj po operacia a mne ako jediny pomohol pri vaginálnej mykoze a tou som trpela roky

Ivka 1

Presne tak ako píše Jozefe.Vyradiť z jedálného lístka sladkosti,výrobky z bielej múky,lúpanú ryžu,sladké malinovky. Obmedziť kávu.
Zaradiť by sme mali vo zvýšenej miere jogurty s probiotickou kultúrou / čím menšia trvanlivosť jogurtu,tým väčšia pravdepodobnosť živých probiotických kultúr/,výrobky z celozrnnej múky,
bylinné nesladené čaje. Účinné je aj zvýšené konzumovanie čerstvej cibule a cesnaku.Okrem klasických medikamentov existuje aj celý rad produktov na prírodnej báze,ktoré obnovia mikroflóru v pošve a eliminujú aj nepriaznivé účinky chemicky vyrábaných antimykotík.

Livinka84

A myslíte ze by mi ten wobenzym pomohol? Ja mám len 24 rokov a nerada by som kvoli tým zapalom skoncila neplodna :(