Bradavica

damaxy

Lastovičník som už videla kvitnut,je doba využite jeho schopnosti.Nezabudajte však,že babské recepty plus trpezlivost a pravidelnost rovná sa spokojný výsledok.

aninka

mne zas pomohli šupky zo zeleného orecha.V lete keď sú malé orechy(vlašské/ treba ešte zelený odtrhnúť odrezať, priložiť a obviazať na celú noc. bude potom to miesto celé čierne ale mne pomohlo.

lilianna

Ahojky syma:
Alebo ked začne zvoniť na kostole zvon,
bradavicou musíš škrabkať stenu na jv strane a odriekať:
Zvonia zvonia neviem komu
bradavičky chodte dolu...

To mi poradila kámoška a to je učiteľka
ale verí na takéto veci.

Ja som mala taku jednu pri pere a tak som to skúsila predstav si ten pohlad jak si niečo brblem pri treni bradavice o stenu .))))
Opár dni som šla na prev. prehliadku k mojej lekárke a tá vraví Taká pekná žena a taka bradavica. Prehovorila mi do duše a tak mi ju vyoperovali. Ktovie možno ta formulka zapôsobila:)))))

syma

ja som mala bradavice na všetkých desiatich prstov okolo nehtov, nič mi nepomohlo, až keď mi jedna babka bylinkára neodporučila dosť nepríjemný recept, a do mesiaca sa stratili a už sa neukázali
keď dostaneš menzes, tak na chvíľu prilož použitú vložku na pradavicu, narátaj do dvadsať a umy mydlom, uvidíš, že zmizne, nechutné ale pomáha :)

lilianna

Môžem potvrdiť čo píše Alternatíva.
Lastovičnik je na to jak stvorený. Viem z osobnej skúsenosti.
Mne pomohol aj na nohách.

durka

daj korku z citrona do octu, a po 1-2 dnoch si to priloz na bradavicu a zalep. po case si zalepenu korku vymen. pomaha to. trva to asi tyzden, ale bradavica ti zmizne

Alternativa

Skuste na uspesne odstranenie bradavic vyuzit "Liecivu moc Luny" od J.Paunggerovej a Th.Poppeho.
Bradavice sa odstranuju len za ubudajuceho Mesiaca nezavisle od prostriedku proti bradaviciam. Bradavice odstranovane pri dorastajucom Mesiaci sa obnovia alebo aj rozsiria.
1. Kazdodenne potieranie bradavic so stavou z lastovicnika zacnite v den splnu a pokracujte az po nov, aj ked bradavica uz zmizla.
2. Bolestive bradavice na chodidlach odstranite s cesnakom. Robi sa to vecer. V naplasti vystrihnite otvor, prilepte ju na bradavicu. Cez otvor prilozte na bradavicu rozrezany strucik cesnaku a cesnak upevnite dalsou naplastou, nechat tak celu noc. Rano cesnak odstrante az po osprchovani. Dalsi vecer sa to zopakuje s cerstvym strucikom a ukoncite za novu. Bradavica postupne stmavne a da sa vylupit.
Nov bol 27.4.06, Mesiac je vo faze dorastania, spln bude 13.4.06. Cize zbierajte si latky potrebne na znicenie bradavic.

maria

ja mam osvedceny jeden stary recept na odstranenie bradavic a kurych ok, ktory zatial skoro vzdy pomohol. potrebujes: 1 diel vcelieho vosku, 1 diel zivice so stromov - rozpustit na miernom ohni a precedit cez gazu. po vychladeni vznikne velmi tuha hmota, ktoru dame do uzavretej nadoby. postihnute miesto zmakcit odvarom repikoveho (rumancekoveho) caju, prilozit troska pripravenej hmoty a obviazat. obklady menit podla potreby, po case by mala vyjst cela bradavica aj s korienkami. za pokus nic nedate. drzim palce.