Bradavica

matej

čo to melete čierne korene , ja mam biele a hodne velke mam bradavicu ako prst velku na pete... poradte mi č stym ,,, mam chutky si dobrat nôž a vykuchať ju :(

pampusik

Ja som sa bradavice zbavila na ruke tak,ze som si najprv vybrala korene(to cierne) a do tej dierky som si dala rozmixovany celaskon z vodou -taka kasicka vznikne ked sa to zmiesa -som citala zeto pomaha na bradavice a zabralo to !:)

monci

ja som mala asi 13 bradavic na rukach a velmi ma to trapila povedala som to mame a kupila mi v lekarni bez predpisu vodicku na bradavice za 190sk zmizne ti to za 6tyzdnov ale mne to zmizlo za tyzden ked si to raz pravidelne za den a najlepsie je v noci natieras a le teraz som uz rada uz to nemam ale po rkou sa mi vyhodili 2 bradavice totisto rychlo si na to nieco kupo lebo to sa prenasa krvou.teraz stymi dvoma bojujem chcem uzaby mi to zmyzlo ale je to prijemne ked si totak chytam ale lezie mi to na nervy tak si to vyliec co najrychlejsie
AHOJ

jajka

aj ja som bola tak pred mesuacom nešťastná,na malíčku 4 braedavice,na vedľajšom prste 2 bradavice,na palci 2 br....a ako prišlo toto horúce leto,veľa paradajok a aj inej zeleninky,marhuliek a broskyn,že by ti vitamíny v týchto produktoch pomohli?Lebo začali mi miznúť bez zásahu kožnej a mastí...dúfam,ža sa mi to nevráti

sissssa

pampusik : zaujimave ja mam tiez bradavicu a nema ziadne cierne korene ... je to proste kopcek a ma taku farbu ako pehy

pampusik

ja som to spravila takto :najprv som si pinzetou vybrala tie cierne korene z bradavice a ked som tam mala dierku do toho som si dala celaskon roziesany z vodou na kasicku a prelepila ...a zmizlo mi to

mojko

Rozkroj cibulu vydlab do stredu jamku a nasyp do nej sol. Chvilu pockaj kym sa sol rozpusti a vznikne tekuta kasicka. S touto zmesou pravidelne potieraj rano a vecer postihnute miesto.Mozes ho prikryt aj sterilnou gazou.Bradavice sa sami vypalia aj s korenom.