Bradavica

Lucia2222

Môj synček mal bradavičky na čele a 2x mu ich vypálila dusíkom, ale znovu sa mu urobili na inom mieste, ked sme prišli po 3 krát, tak nám už len poradila, aby sme pradavičku prepichli sterilnou ihlou a vytlačili z nej krv a potom pretreli Betadine a prelepili, každý večer sme mu to ešte pretierali a pomohlo nám to

Lucia2222

Môj synček mal bradavičky na čele a 2x mu ich vypálila dusíkom, ale znovu sa mu urobili na inom mieste, ked sme prišli po 3 krát, tak nám už len poradila, aby sme pradavičku prepichli sterilnou ihlou a vytlačili z nej krv a potom pretreli Betadine a prelepili, každý večer sme mu to ešte pretierali a pomohlo nám to

heca

do riti prave dnes som od kamarata dostal bradavicu a co sa stane ked som si ju pukol???????pls idem smoklit v preklade plakat:D

magia24

ahojte, kto ma zaujem, predam Vartner Bradavičník na chodidlo z 20 eur na 15.....komplet novy, nepouzity ani raz....kto ma zauje nech sa kludne ozve na dominikabocanova@gmail.com

heca

Osvedčený je aj môj recept,manželovi veľmi pomohol a má od bradavice pokoj - do 1,5 dl octu namočíme na drobné kúsky posekaný citrón a necháme stáť 1-2 týždne,čím dlhšie tým je účinok lepší.Kúsky potom priložíme na bradavicu,prelepíme a necháme pôsobiť cez noc,ak je možné aj cez deň.Proces trvá 3-5 dní.Ked bradavica sčernie,vymočíme miesto v horúcej vode.Nepoužitý roztok môžeme uchovávať aj rok.

veve

mozes si kupit wartber bradavicnik, lenopatrne pri aplikacii/ je zalozeny na principe tekut.dusika/,alebo duomal roztok./ale ten je na predpis/.za vypalovanie bradavic sa neplati ak ides ku stanej dr.ja som mala na nohe bradavicu, no to vypalovanie, najprv to studi, potom pali, ked som videla ako to dr.namocila drot obaleny vatou do kanistry s tekut.dusikom, tak som si to skoro aj rozmyslela,ale som vydrzala, nebolelo to az tak, ale som mala krc v oblasti, kde mi tom robila pocas vypalovania, mala som asi tyzden zalepenu nohu, musi sa vytvorit pluzgier, ktory nesme prasknut a hlavne sa nesmie infikovat. asi do 2 -3 tyzdnov sa ten pluzgier zmensi a odpadne a ostane jamka, ktora sa zahoi.na ruke by to malo byt lepsie.ak sa pluzgier nevytvori, musi sa dopalit s tekut.dusikom, znova u dr, ale to trobi uz sestricka vacsinou.pocual som o lastovicnikovi, len neviem ako vyzera presne, ale zevraj pomaha..

irenka

ahoj, tiez som mala problemy s bradavicami, na rukach i na nohach. skusala som dokopy asi desat sposobov, ako sa ich zbavit a pomohol zazracne jediny-lastovicnik a jeho mlieko. po tyzdni-dvoch natierania zmizli bez stopy. keby mi to poradil niekto predtym, ako som si ich roky chodila vypalovat a dokonca vyrezavat na koznom, po com mi ostali zbytocne jazvy. lastovicnik je zazrak a najdes ho na kazdej luke!

janulienocka

no ja som si vsetky bradavice odstranila tak ze som na jednu noc namocila male kusky citronovej supky do octu a na druhu noc som si to priĺožila na bradavicu na druhy vecer som to zopakovala a bradavica za tri dni zmyzla:))

35lilka

pocujte, ked pojdem ku koznej, aby mi odstranila bradavice, kolko za to zaplatim? kaslem na bolest, proste musia ist....