Jesseniova lekarska fakulta vs BA

ajajaja

telesna je volitelna,ti co chodili,si pochvalovali...sustredenia su o tom,ze pride vacsinou veduci kazdeho ustavu a co to o predmete povie, potom pridu aj ludia z intraku a povedia vam nejake org.veci o intraku....vobec to nebolo take nudne,ako sme si mysleli

barbi..turát

maras, to záleží od ročníka ... v prváku sú to cviká doobeda, potom prednášky (nepovinné) ..a potom viac-menej veget a učenie..večer sú aj nejaké tie akcie (v stredy)... po semestri máš skúškové - to jest učenie a učenie a nič viac.. v druháku to isté len ten veget vymeníš za učenie :-D a od tretiaku už chodíš do nemocnice na cviká, aj prednášky sú už aj v tej nemocnici... a tak.. ale čas na nejaké aktivity si vždy nájdeš..v tom druháku ťa trochu podusia, ale ak si vieš ten čas rozmune rozložiť, tak pohoda :-) ..

ajajaja

intrak je vo fajn stave, existovat sa tam da (zalezi na spolubyvajucich) , a varia velmi dobre, ja si pochvalujem najma to,ze vzdy sa da vybrat aj bezmasite jedlo :)

Kaylitta

ajajaja

Ďakujem veľmi pekne za ozrejmenie situácie :) Už teraz sa teším na chémiu :D A s internátmi si spokojná? Dá sa tam v kľude koexistovať? Varia tam dobre? :)

ajajaja

ANATKA- otazky na testoch su najma z prednasok, nepocula som o niekom,kto sa uci z petrovickeho, vacsina ludi malo mraza,ale ja osobne by som si teraz kupila cihaka,hoci je drahsi, je lepsie napisany, prehladnejsi...ked som sa ucila z mraza ,tak som sa z tej jeho slohovej prace vysomarila tak na 4.-krat :) ale v podstate je jedno z coho sa ucis, hlavne,aby si vedel...
CHEMIA- dost sa odlisuje chemia v kosiciach od tej u nas, z guzyho som sa vsak ucila cukry,viac ti o tej knihe neviem povedat,mala som prefotenu len tu stat...v letnom semestri sa prebera genetika, na to su bratislavske skripta,vola sa to aspekty prenosu gentet.info alebo tak nejak, ja a spoluziaci,co poznam sme o tej knihe nevedeli,ucili sme sa len z prednasky,ak sa to tak da nazvat (ved uvidis):D + harperova biochemia,ale z toho sa neuci ani mnoho druhakov na inych medicinach,ale tam bol aspon text a normalne vety :D

Kaylitta

ajajaja

na chemiu sa nepouziva "Zaklady lekarskej chemie" od Guzyho? A vraj sa casto pouziva na anatku Petrovicky (teda, ze studenti sa ucia prevazne z Petrovickeho ale otazky na teste a na skuske su z Cihaka)... Co je na tom pravdy? Na biofyzike sa najviac vyuziva asi Hrazdira, ze? A este jedna otazocka, su knihy v kniznici v stave, ze sa z nich da v pohode ucit?
Dakujem :o)