Jesseniova lekarska fakulta vs BA

Larrra

ja chodim do mt piaty rok, netvrdim, ze to bude lahke, ale nebude to az take zle, ja keby som si mala znovu vybrat, sla by som do ciech,
v martine brigadu mozno zozenies omnoho, ale omnoho tazsie ako v blave

ajajaja

kaylitta-tak to je dost cudne, lebo na intraku mame aj ludi zo ziliny,dokonca aj priamo z mt :O ...vyplnila si vsetko tak ako malo byt? este tam skus napisat, mozno ti dodatocne nejaku izbu pridelia....ak nie, tak jedine privat ...skus popodavat inzeraty,mozno najdes niekoho,kto je v podobnej situacii ...dost ludi na intraku nechce byt , ja mam aj spoluziakov,kt.su na private.

ajajaja

na Hviezdoslavovej byvaju vacsinou doktoranti a zahranicni,neviem presne v com je rozdiel,ale asi v pocte ludi na jednu kupelnu a kuchynu...rozdiel medzi rek.a nerekonst. neviem presne podla akych kriterii bol v minulosti,ale od tohto semestra sa povazuju za rekonstr.izby tie na 10.poschodi(rek.chodieb, vraj plavajuce podlahy,uplne novy nabytok a pod)- ale to je zas len pre doktorantov a zahranicnych :P

jozo11111

a aky je rozdiel medzi renkonstruovanou a nerek. izbou? a je na izbe chladnicka? dakujem ze ste ochotni mi odpovedat