Dobry gynekolog Bratislava

Angelicka

myslim ze berie, ale na isto to budes vediet, ked mu zavolas a opytas sa a ti aj presne povie co je treba vybavit pred prvou prehliadkou, ci staci prist alebo sa nahlasit dopredu a podobne :)

malapehana

toto si ma milo prekvapila, myslela som, ze to bude o dost viac, ale toto je nic, ked sa jedna o taketo veci :) a urcite berie este nove pacientky?

fanka499

to by mohlo byt fajn a ordinuje ako? kazdy den? v akom case? :) mozno by som mu skusila zavolat. Ja som vzdy mala taky respekt a mozno aj strach pred prehliadkou, preto by som rada vyskusala niekoho, kto bude mat so mnou strpenie :)

zrzkazuzka

Rocny poplatok sa u neho neplati, plati sa len za take bezne veci ako je sono, ultrazvuk a podobne. Tie rocne poplatky za starostlivost su podla mna zbytocne. Za sono sa plati pokial si dobre pamatam tak 10 euro, cize nic strasne :)

fanka499

to by zaujimalo aj mna. Pretoze vacsina si pyta aj rocny poplatok za starostlivost. Comu asi dost dobre nerozumiem ze preco, ale tak o to tu ani nejde :)

stratena200

volala som mu a dohodli sme sa na termine, kedy sa tam ma mala prist ukazat, tak pojde mamina s nou a snad bude na tom zdravotne dobre aby mohla mat aj antikoncepciu. Viem, ze mala nejake zdravotne problemy ale nechcela s tym na gyn. ist tak snad sa jej vsetko upravilo a nebude mat nejake problemy