Seborea

Príspevok v téme: Seborea
micky

Dobrý deň,
už asi od puberty ma trápia fľaky pri nose,ktoré sčerveňajú a koža sa neustále šúpe.Po návšteve istého homeopata a užívaní fytoterapeutických liekov som schudol asi 13 kg a fľaky sa mi ešte viac zväčšili / bol v tom, že to ke Candidóza v hrubom čreve /.Keďže pracujem s ľuďmi nie je to 2x príjemné a tak som navštíívil odborného lekára, ktorý stanovil diagnózu : seborea.Dal som si urobiť aj gastroskopiu / helikobakter negatívny /Momentálne čakám na výsledok mikologického vyšetrenia.Vie mi niekto poradiť ako zmierniť sčervenanie kože?Momentálne beriem kortikoid Afloderm.Ďakujem za radu.

house

Seboreu sposonuje virus voci ktoremu nie je kazdy imunny.Pomaha natieranie Jarischom dostat v lekarni, ale musi sa to robit pravidelne.Potom velmi dobre to lieci umyvanie samponom HEAD & SHOULDERS pravidelne denne a nechat posobit .Pomahaju v podstate sirovo-dechtove preparaty.

pietro

caute, mal som silnu soberoea-u, dostal som sa z toho a nepouzil som ziadnu kortikoindnu mast a uz ani ziadnu nepouzivam, je to bomba. Verili by ste, ze vsetko je v strave? uz po tyzdni ryzovej diety mi zacali pekne miznut flaky. Po ryzovej diete som pomali zacal pridavat rozne potraviny do mojho jedalnehho listka. Tu som presne zistil co mi sposobuje flaky okolo nosa, na rozhrani vlasovej pokozky, na hrudi atd. Tieto potraviny som vylucil a zijem ako normalny clovek. Po tolkom trapeni som znova Happy. Caute. a pevnu volu.

RNG

Originalny GSE(33% citricidalu)je daleko najucinnejsi
Citricidal totiz nie je len obycajny vytazok z grapefruitovych semien ale silne aktivovany(patent). Kokosovy olej pomaha na rozne dermatitidy, hlavne ked do neho pridas par kvapiek GSE. Ja odporucam na lyzicu oleja 5 kvapiek GSE na extrda silnu antimikrobialnu aktivitu.
Mimochodom, tato zmes potlaci aj parazity,
Jeden z nich je aj demodex foliculoum, sposobujuci rozne dermatitidy, ked sa premnozi, vcitane seboroy, ichtiozy a rozacey.
Tiez je to protiplesnove. Plesne tiez mozu sposobovat rozne dermatitidy.

nataalka

potrebovala by som poradit...seboreu som mavala vacsinou vo vlasou, to mi uz nastastie preslo...posledny rok ju mam okolo ust a na brade no a teraz sa mi dostala az na oci...na horne viecko najprv a teraz aj pod oko...neviem co teraz robit, proti seborei pouzivam skin cap, ale ked si ho dam na tak tenku kozicku, tak to strasne stipe...uz mam uplne napuchnute oci a stale sa to roziruje..co mam teda robit?

sellana

Ahojte,trpim seboroickou dermatitidou a zacala som pouzivat krem Skin cap na tvar.Ak s nim mate niekto skusenosti,rada by som sa spytala, ci aj vas po aplikacii tohto kremu postihnute miesta priserne palia ako feferon? Ma to tak byt alebo je to neziaduci ucinok?

aktivator

Dobry den, ja som mal seboreu okolo nosa a ust. Pomohol mi konopny olej s extraktom z grapefruitovych jadier. Do 100ml konopneho oleja dat 3 kvapky extraktu z grapefruitovych jadier. Tieto vyrobky sa daju zohnat cez vyrobcu www.nobilistilia.cz alebo cez www.naturalia.sk ten 100ml olej vyde asi na 140,- a extrakt na 210,- ale toho extraktu je na dlhy cas. Mozete pouzit aj uz zmienovany vyrobok citrogrep, ale podla mna je ten z nobilibtilia lepsi. Je to farmaceuticka kvalita, aj oleja aj extraktu a su to cisto prirodne vyrobky. Oleje su lisovane za studena a extrakt sa robi vodnym vyluhom, takze ziadne kortikoidy ani chemia.

wia

RNG ale to nie je rada, ktorá sa dá rýchlo zrealizovať. Ja som potrebovala urgentnú pomoc, resp. stále potrebujem...