ako sa donutit cvicit doma??

doma?

No tak ja si myslim ze najlepsie je cvicit vo fitku.Ja chodim do fitka pravidelne a poviem vam su tam super ludia a strasne sa mi tam paci a hlavne si super zacvicim a aj odreagujem od problemov.

jarino martinkovič

Ja by som rad vedel ako a načo sa cviči napriklad Brušaky su dobre na svali na bruchu a ja ch cem vediet čo je ešte dobre na ruki a brucho kto ma odpoved nech napiše na moju E.mailovu stranku Dakujem uš vopred

jacquelin

dj hide, ok uzatwaram debatu o svaloch a mne, pretoze zrejme si celkom nepochopil co som mala na mysli, resp. chcela powedat! a.. ja viem, ze zenam nikdy nenarastu "pekne" svaly, pretoze nejsu na to "stavane". s posilovanim som skoncila a na starobu sa k tomu urcite wratim lebo ako pedesiat rocna nechcem mat ovisnute tricepsy a podobne. ale teraz zacinam behavat a docielim tym to, co chcem (okrem tych zvacsenych stehien a lytiek, ale to sa mi zide pri lyzowani tak poho..)

DJ HiDe

Ach boze, dlho by som ti to vysvetloval, ako je to s tvorbou svalovej hmoty, i ked, istym sposobom mas pravdu, ale, vsetko je relativne, a hlavne u zien v spojitosti s touto vecou....