ako sa donutit cvicit doma??

jacquelin

nie, ale mne sa svaly wobec nepacia.. pred dvoma rokmi sa mi to mrte lubilo som cela mat postavu jak kulturistky (samozrejme ze to neni mozne) ale zacala chodit cvicit a mrte sa mi to zalubilo.. ale casom sa mi to prestalo uplne pacit a nepacia sa mi svaly nikde.. jedinz sval co sa mi lubi je k...t ! :)proste nechcem mat svaly na bruchu, cem taku prepadlinu, ziadne lytka stehna nic! a ani ruky.. uz sa mi na nich zacal robit taky minikopcek a fuj!

DJ HiDe

jacquelin, ty si myslis, ze ked zajdes do fitka, tak z teba bude konkurent colemana? :)
ach, to by bol zivot...lahky ako pierko, ani 5 rokov by som makat kazdy druhy den nemusel :)

jacquelin

jeeej diki.. :) no, ja som vlasne aj planowala behavat tymto stylom, pretoze ja fakt koli fajceniu nic nevladzem..ja pejdem rychleksou chodzou 50m a zacnem sa dusit... mala bzcg prestat.. :( ale to sa neda..

mackousko

Behom spalis dobre a pomerne rychlo tuky. Lenze zo zaciatku som nevedel ako mam spravne behavat a uz, ked som bol pri tom studovani najprv strava, behanie, posilovanie (Asi som sa moc nudil) tak som zistil ako este efektivnejsie spalit tuky. Treba behat strasne pomaly aby si bola schopna pri behani povedat tri slova bez toho aby ta to narovnalo na zemy. Vtedy spalujes najviac tuky a ked mas problem povedat tie tri slova tak spalujes cukre. Ked spalujes cukre tak to aj zistis po behavani a to ze dostanes neodolatelnu chut na kilovu cokoladu. Vtedy si behala zle.

jacquelin

tak to naozaj newem kolko bielkovin papam.ja to neratam. ale mna to nebawi 500 x zasebou..kedysi tak cvicila, ale us ma to nebawi..rada cvicim tak 4-5 serii po 10-12, od 5 po 7 kilowu a tak.. mm..ae zacnem behawat..snad sa nezadusim s mojimi prefajcenzmi plucami :D

mackousko

Trocha svalu sa snad nemozes bat. Inak ak nechces aby ti rastli svaly ale aby sa ti spevnili tak cvic s lahsou cinkou viacej opakovani. Pocet opakovani minimalne 20. Nedavaj si velke vahy a male pocty opakovani. To je 8 nedajboze 5 opakovani, to sa vyuziva v kulturistike vecsie vahy menej opakovani. S toho najviac rastnu svaly. A ak nejes viacej bielkovin ako 50g (Usudil som podla tvojej vahy) tak ti svaly urcite neporastnu.

jacquelin

no mackousko, nehowor mi, ze ak 44 kilowa holka zdviha na bicepsi 7 kilowu cinku je to normalne.. a nehor ze z tohto mi ruka narastie.. vsak preto prestala cvicit..

mackousko

Jacquelin svaly neschces mat! To ze budes chodit do fitka alebo do posilovne tak sa steba nestane kulturistkyna. Baby nemaju testosterony ako chlapy a preto nemozu mat velke svaly. Tie kulturistkyne co vidis v niektorych casopisoch, tak tie do seba hadzu a pichaju steroidy a ostatne kraviny po ktorych vyzeraju ako chlapy. Ale cvicit sama to je tazke viem to lebo tiez posilujem sam. Aspon zatial uz budem mam sparinga. Mna donuti len jedna vec vzdy sa doslovne prezieram cely den a nasledne sa pozrem na staru fotku, kde som vyzeral ako by som mal kazdu chvilu vybuchnut. Keby som neposiloval tak mi to ide vsetko do tukov. Tak sa vzdy donutim posilovat ale asi ti to nepomoze urcite sa neprezieras a asi nemas v zalohe taku fotku. Este pri posilovani mi pomaha hudba ta ma vie naladit, aby som to tazke zelezo zdvihol este aspon raz.
Este sa zamiesam do tych brusakov a to ze jacquelin ma pravdu. Najlepsie si je kupit sikmu lavicku na brusaky.

jacquelin

diki.. posnazim sa.. ale inac..neviem co je natom pravdy, ale pocula som ze brusaky by sa v posteli nemali robit, pretoze je to moc makke a tym a to ulahcuje..