Protein na chudnutie

Príspevok v téme: Protein na chudnutie
fufina

ahojte,chcela by som sa opytat,aky protein pouzivate pri chudnuti... ja som na nete toho nasla vela,ale neviem co je zarucene co pomaha a co je iba reklama preto sa pz=ytam,co mate odskusane ze zabera... chcem ho na chudnutie,na doplnenie stravy... na nete som nasla nejaky pre zeny a ked si ho objednate + k nemu za polovicnu cenu dostanete creatin.. celkom sa mi to pozdava protein sa vola lean dessert protein 632g-BSN-... mate niekto skusenosti,popripade nieco ine co by ste mi odporucili? dakujem

Genesis

:) naco kupovat predrazene preparaty ked dokazes kupit srvatkovy protein neochuteny za par korun :)

Ak si myslis ze protein je nieco super na chudnutie tak si na omyle

protein ma svoju energeticku hodnotu a tiez sa z neho da pribrat

ak si myslis ze si das proteinovy napoj a on ta zasyti a uz nebudes chciet nieco ine tak aj to sa mylis

ja proteiny napr beriem na naberanie v podstate na ich primarny ucel ... v diete su na to aby zmiernili odburavania svalovej hmoty

ak chces protein tak 4fintess.sk alebo nurtiexact.sk ... tam kupis srvatkovy protein, kolagen, vajecny protein sojovy a cenovo daleko lacnejsie ako tie namiesane gebuziny na ktore si nasledne nahodia poriadnu cenu.

ak ale cakas od proteinu zazrak :) tak budes sklamana

fufina

a este preto sa pytam,lebo cvicim doma na rotopede a nejake posilovacie cviky tak sa nemam takto ani koho opytat... a predsa len na nete sa najde viac ludi co maju mozne skusenosti ako nikde vo fitku

fufina

ono ja creatin nepotrebujem,tam je to len ako akcia,mozno brat by ho bral...na stranke sa to tam da hocijako pokombinovat,napr by som si obiednala este nejaky thermonex a by som usetrila nejake dve eura ci ako to vychadza.. ale to je jedno ja si obiednam aj cisty protein len chcem vediet,ci pri redukcii vahy to je dobre a pri cviceni... nerobim to prifesionalne tak preto sa pytam,ci to nieje hlupost brat aby som si tym neuskodila,nerozhadzala telo... ci mi to vobec pomoze,trosku povzbudi telo...?

doubledog

to si si vybrala velmi dobre, aspon co som pocul
akurat to balenie je male, to ti dlho nevydrzi
pripadne este pozri znacku Scitec nutrition, oni maju podla mnohych ludi najchutnejsie proteiny

a naco ti je kreatin?

george303

creatin urcite neber to je pre chalanov na cvicenie akurat ta to este viac zavodni a budes vazit viac ... a protein je dobry ked mas bielkovinovu dietu alebo nieco take ...