Protein na chudnutie

Príspevok v téme: Protein na chudnutie
fufina

ahojte,chcela by som sa opytat,aky protein pouzivate pri chudnuti... ja som na nete toho nasla vela,ale neviem co je zarucene co pomaha a co je iba reklama preto sa pz=ytam,co mate odskusane ze zabera... chcem ho na chudnutie,na doplnenie stravy... na nete som nasla nejaky pre zeny a ked si ho objednate + k nemu za polovicnu cenu dostanete creatin.. celkom sa mi to pozdava protein sa vola lean dessert protein 632g-BSN-... mate niekto skusenosti,popripade nieco ine co by ste mi odporucili? dakujem

carey

no uz som sa zlakla, ze to robim zle :) v podstate cvicim 5x do tyzdna a rozmyslala som ze vecer by som este isla behat obcas, na nohach mam privela tuku a chcem aby zmizol... sak obvod mam 60 ach. ja dufam ze to pojde

Genesis

tak to je nieco ine :) ty chces spevnit svalstvo :)

chudnut a spevnit svalstvo sa da to je potom ok :)

vzdy je to lepsie ako keby si nerobila nic :)

carey

ja chcem hlavne schudnut z brucha a zo stehien a po pritom posilnujem. Ked schudnem nechcem byt cela ovisnuta podla mna je to dobre.. alebo ja teda uz neviem :(

carey

normalny protein mam :) ja len ze niektori hovoria ze je lepsie to pit s vodou. Teraz som si dala kuracie prsia len tak na oleji s cibulkou a fazulovymi strukami, pre mna je asi najhorsie obmedzit pecivo, strasne mi chyba..

doubledog

ano, mlieko mozes kludne pouzit
ved tie tvoje proteiny su tiez vyrobene z mlieka (ak nemas nejaky sojovy ci vajecny)

carey

dakujem :) chcem si byt ista ze to robim dobre, myslim stravu a je ok ked si davam protein do mlieka, lebo s vodou mi to vobec nechuti

doubledog

aminokyseliny ani moc nepotrebujes, ale ked uz ich mas, tak si ich daj kludne pred cvicenim, chrania svalovu hmotu pri zatazi.

a protein na olovrant je tiez ok.

carey

mozem sa vas spytat, ja som zacala cvicit pred 2 tyzdnami, schudla som kilo za tu dobu, cvicim 3x do tyzdna na orbitreku a 2x do tyzdna posilnujem, ked si dam po cviceni protein a aminokyseliny, pretoze potrebujem nabrat v hornej casti tela a v spodnej zasa schudnut, myslite ze je v poriadku ak si ho davam po cviceni a niekdy aj na olovrant???
Dakujem