Protein na chudnutie

Príspevok v téme: Protein na chudnutie
fufina

ahojte,chcela by som sa opytat,aky protein pouzivate pri chudnuti... ja som na nete toho nasla vela,ale neviem co je zarucene co pomaha a co je iba reklama preto sa pz=ytam,co mate odskusane ze zabera... chcem ho na chudnutie,na doplnenie stravy... na nete som nasla nejaky pre zeny a ked si ho objednate + k nemu za polovicnu cenu dostanete creatin.. celkom sa mi to pozdava protein sa vola lean dessert protein 632g-BSN-... mate niekto skusenosti,popripade nieco ine co by ste mi odporucili? dakujem

anasiksk

Zdravím mohol by som sa opýtať a možno aj zároveň poradiť .. dopočul som sa že červený čaj pomáha na chudnutie najlepšie a najúčinnejšie .. no neviem či do toho mám ísť alebo nie .. počul som totižto že ľudia kvoli nemu schudli aj 6kg za týždeň .. vraj sa často používa vo fitness ... dopočul som sa o ňom hlavne na blogu "jedloprezdravie"

Edrijan

Proteíny sú vynikajúci doplnok stravy POPRI chudnutí, takže určite vám pomôže ak pokiaľ sa naozaj dobre stravujete. V podstate Proteíny doslova urýchľujú celý cyklus priberania alebo chudnutia (záleží už na ďalších faktoroch )
Osobne mi dosť pomohlo prezrieť si rebríček najlepších srvátkových proteínov na stránke www.fitness-life.sk

janka104

dobrý deň,mám výšku 159 cm a váhu 67kg.chcela by som zhodiť hlavne v oblasti brucha a vnutorných stehien.poradíte mi nejaký protein nápoj?mám 49 rokov a v júni vydávam dceru,preto by som sa chcela trochu dostť do formy.dakujem

if

Treba pestru a vyvazenu stravu, dodrziavat pitny rezim a vela sportovat, najlepsie denne a najmä behavat. Kila pojdu dole. A nie hladovat a koktejly a proteiny a somariny zrat. Budu vam chybat dolezite ziviny.

MichaelFit

Teoreticky s každým proteínom môžeš schudnúť. Hlavné je mať kvalitnú stravu a proteín brať iba ako doplnok. Skús nájsť niečo ako najlepšie proteíny alebo výber najkvalitnejších proteínov. Napríklad ako toto www.fitland.sk. Hovorím, dôležité je mať dostatok pohybu a príjem kalórií musí byť nižší ako ich výdaj! A chudnutie pôjde hneď :)

Laco87

protein som nikdy neskusal, ale ak si sportovec a sportujes, tak by si to mal v pohode zvladnut :) pripadne ak zhanas nejake doplnky vyskusaj mdiet.sk maju tam eshop, pripadne vyzivovych poradcov, pripadne aj nejake odborne clanky od ich doktora

Apokryft

Matematika ľahká ale....Ked je tvoje bazalne ciso 1444.Tak to si na tomto číse ak nic nerobíš tak nechudnes ani nepriberáš.Akonáhle si dáš rýchlu chôdzu cca pol hodky spáliš približne 100 kalorii .ale zrýchliš metabolizmus min. Na 2-3 hodiny co je lepšie trávenieČiže môžeš byť viac hladná zároveň viac jesť a aj pribrať..Ako sa stávaš trenovanejšia musíš pridávať záťaž lebo telo spáli menej kalórii.Ak nebudeš vykonávať žiadnu aktivitu tak telo zase prepne na nižšie spalovanie..a tiež mozes pribrať.Každý sme trochu iný a ak chceš zhodiť nejake kg treba samozrejme upravit stravu a hýbať sa.Počitanie kalórii je trochu na hlavu.Treba vediet čo a ako kolko ale len orientačne nepreháňat to kebo budes za debila.

evelyn246

Zdravim ... ja sa chcem spytat ked mi vysiel bazalny 1444 kcal minimum ..nieje to malo.... mam 168 cm a 70 kg a chcela by som este schudnut...ak si chcem vahu udrzat tak max 1900 kcal denne...ale kedze chcem schudnut tak menej... ale pod 1444 mi to pride nejako malo...neviem si rady