Protein na chudnutie

Príspevok v téme: Protein na chudnutie
fufina

ahojte,chcela by som sa opytat,aky protein pouzivate pri chudnuti... ja som na nete toho nasla vela,ale neviem co je zarucene co pomaha a co je iba reklama preto sa pz=ytam,co mate odskusane ze zabera... chcem ho na chudnutie,na doplnenie stravy... na nete som nasla nejaky pre zeny a ked si ho objednate + k nemu za polovicnu cenu dostanete creatin.. celkom sa mi to pozdava protein sa vola lean dessert protein 632g-BSN-... mate niekto skusenosti,popripade nieco ine co by ste mi odporucili? dakujem

Maru10

Neviem, či proteín je vyslovene na chudnutie. Bez športu len vďaka proteínu neschudneš. Treba sa poriadne hýbať a proteín je dobré užívať celkovo na podporu svalstva, aby sa rýchlejšie spevnilo. Ja sa stravujem na surovej strave a do toho posilňujem a kilečká idú krásne dolu. Niekoľko mesiacov užívam proteín Plantforce Synergie, ktorý je zmesou konopného, ryžového a hrachového. Je čisto prírodný, sladený iba stéviou a má dobrú chuť.:)

NEnormalna

Ja si dávam proteín hneď po cvičení (zaraďujem aj posilku), nakoľko mám tendencie strašne chudnúť pri pohybovej aktivite.. kupujem si protein 80 plus od značky weider (je 4zložkový) a dávam si ho pred spaním a na raňajky do vločiek v tréningový deň(pol dávky+biely jogurt+vločky) inak jem aj tvaroh(ten hrudkovitý-má viac bielkovín), tuniaka, cottage, vajíčka, rôzne mäso.. všetko s mierou, len si sledujem, aby som nemala deficit bielkovín :)
(inak, príchuť kokos, stracciatella a cookies sú skvelé!!)

bodyforum.cz

Proteín sa používa pri diétach na udržanie svalstva. Keď čakáš, že ti to pomôže schudnúť tak nie, nepomôže!

Určite ti pomôžeme na www.bodyforum.cz
Stačí sa bezplatne registrovať a založiť novú tému v príslušnej kategórií.

Veľa šťastia v dosiahnutí vytúženého cieľa.

carey

:) ja chcem schudnut z 65 na 60 :) a tiez chcem spevnit a sformovat ako ty. www.bodyworld.sk, myslim ze tento, priatel to kupoval, ja som si od neho zobrala, som si citala na tom stitku, ze je vhodny aj pri redukcnej diete, tak si myslim ze je vhodny.

fufina

ale ja uz som magor z toho... tak brat ten protein ci nie?:D ja nechcem rapidne schudnut,mam 60 chcem ist na 55 a popritom to vsetko spevnit a vytvarovat... carey aky protein beries?

Genesis

carey

zas s tym sportom to neprehanaj ... privela sportu rychlejsie opotrebovava organizmus a bohuzial vysledky su malokedy lepsie ako ked clovek cvici dajme tomu 3 krat do tyzdna

tvoje adaptacne moznosti su omedzene .. telo potrebuje cas na zotavenie po treningu

ak nechudnes neznamena to ze cvicis malo ale ze vela jes :)

uplne ti staci trening 3 x do tyzdna