Helikobaktér

zase

RNG mas pravdu aj v tele sa kvasnym procesom tvori alkohol. Rovnako aj v mliecnych produktoch a aj v potravinach,ovoci ale je to len nizke % alkoholu. Tu sa bavime o rozpustani propolisu v alkohole s 36 % a viac. Najlepsi je kvalitny lieh okolo 50 %.
Tak v akej koncentracii alebo davkovani by si to odporucil podavat namiesto antibiotik ?
Mas aj skusenosti s inym propolisom , napr.
v tabletkovej forme ?

zase

Muc a Ty sa co ozyvas? Trosku citaj a nerozpravaj /nepis/ hluposti.
Kto tu pise o donaske az do domu do 24 hodin?
Pisem len,ze skoda ze sa obchody zrusili na Slovensku a teraz ked si ich na radu RNG chcu ludia objednat, tak ze sa to zbytocne predrazuje. To samozrejme nie je vecou a ani vinou RNG ale mal by sa zamerat aj na produkty firiem ,ktore posobia na Slovensku. Nie vsetko,co sa javi drahsie naozaj drahe aj je. Ak spocitas cenu napr.troch doplnkov od RNG tak sa vyrovnaju cene jedneho, v ktorom su obsiahnute vsetky tri v potrebnom mnozstve. Ked sa k tomu pripocitaju dalsie nklady spojene s dodanim tovaru,tak v konecnom dosledku su predrazene doplnky ,ktore odporuca RNG.
Tak to som chcel tym povedat.
A neplet tu kvapky proti kaslu s prirodnymi antibiotikami .

RNG

Nuz ja som sa snazil pomoct riesit situaciu na Slovensku s dovazanim doplnkov, ale som sa nestretol s dostatocnym zaujmom Slovakov(slaby obrat) a popri tom som mal tede privelke financne straty, hromadu osobnych problemov a byrokracie okolo cla, povoleni a podobne. Takze po 4.5 rokoch som sa vzdal, viac som si uz nemohol dovolit na tom stratit, ja nie som miliardar, len obycajny inzinier.
Inac casto je ovela lacnejsie individualne rozne doplnky objednat, nez ich kupovat v besne predrazenych Slovenskych obchodoch.To ich uz plno tu na fore zistilo.

Okolo toho strasenia okolo par kvapiek liehu, to je "modny" protialkoholicky nazor
V tele kazdeho sa tvoria male mnozstva alkoholu cely cas(kvasenie) a my sme vsetci na take mnozstva aj ovela vacsie usposobeni. Alkohol je aj v mliecnych kvasenych produktoch a dufam ze sa nebojis dat dietatu jogurt!
Aj male deti maju v peceni enzym co etylalkohol ucinne rozklada. Teda do urcitych davok, samozrejme. A ja odporucam len ovela mensie davky, nez je tolerancia.

muc

zase a co chces teraz povedat svojimi drisami? ocakavas od RNG, ze pribehne ku kazdemu domov ako kurier behom 24 hd. a donesie pripravky rovno domov k choremu??? uvedom sa co melies...

zase

Jasne propolis rozpusteny v liehu je velmi dobra vec. Znama propolisova tinktura,neviem vsak ako by si ju chcel dat uzivat napr. detom.Propolis je rozpusteny v liehu a nemoze sa kombinovat s inymi liekmi. Alebo moze ?
Patdesiatrocne skusenosti su urcite dost velke.
Co sa tyka dostupnosti doplnkov, mas pravdu. Platobnu kartu ma skoro kazdy Slovak ale objednavat ich zo zahranicia,platit clo , ved takto sa zbytocne predrazuju, takze v konecnom dosledku nie su ani take cenovo dostupne.
Co sa tyka terminov dodania, to je tiez trosku na dlhe lakte. Ludia potrebuju svoje zdravotne tazkosti riesit hned a nie o mesiac ci dva.

RNG

zase, uzitocnost propolisu poznam uz z detstva, znamy vcelar nam dodaval propolis ktory sme rozpustali v liehu(vodka) a pouzivali pri zapalenom hrdle. Nuz a to bolo pred vyse 50 rokmi, tj si trufam povedat, ze nieco o tom viem, vsakze.

Co sa toho tyka, ze odporucam veci "pre Slovakov nedostupne", to nie je celkom pravda, lebo si dnes kazdy moze vybavit kredit kartu a nakupovat cez e-mail z celeho sveta.
Dokonca sa tu snazim casto uvadzat-pokial mi to administratori dovolia-aj rozne dobre zdroje tych doplnkov, pokial ich sam poznam z vlastnych skusenosti a su certifikovani kvalitou GMP, pricom maju zaroven aj pristupne ceny.

Peto T

Proti nepriaznivym vplyvom helikobaktera na zaludok posobia antioxidanty. Kombinacia betakaroten + astaxantin + vitamin C (v davke uz od smiesnych 100mg denne) vyrazne znizuje riziko rakoviny zaludka.

zase

RNG nic proti Tvojim vedomostiam ale vyjadrujes sa niekedy k veciam,s ktorymi nemas skusenosti. Samozrejme si ako vzdy melies len to "svoje". Ludia mozu mat overene skusenosti aj s inymi doplnkami nez tymi,ktore preferujes . Prispievatelka pise o propolise a nie o vcelej materskej kasicke. Pokial o tom nemas znalosti Ty,to este neznamena,ze to nefunguje. Su odbornici z radov lekarov,ktori sa vcelimi
produktami zaoberaju viac ako 25 rokov,mozno by bolo na mieste precitat si ich studie. Uvedom sa, ze pre niektoych ludi su Tebou odporucane doplnky nedostupne. Skoda ,ze si zavrel obchody na Slovensku , lebo kym sa chory clovek ku nim dostane, prejde pekna doba a ochorenie sa za ten cas moze velmi zhorsit ak samozrejme nechce uzivat chemiu z lekarni a drogerii. Porad teda ludom nieco ucinne a hlavne aby sa k tomu mohli dostat rychlo.

RNG

Proti tomu "zlepseniu" za mesiac
je pouzitie 3-4 tyzdne koloidnej striebornej vody(4x2 lyzice) a je helikobakter velmi pravdepodobne zniceny, hlavne ked to kombinujes aj s Pep Zinom zda sa ze ucinnejsia metoda.
Nie ze by som mal nieco proti roznym bylinnym prostriedkom a vcelym produktom, ale su relativne menej ucinne a nie celkom iste.
Dovod je hlavne v tom, ze ich kvalita-obsah sa velmi casto meni a vlastne nikto nevie, ktore su v nich klinicky ucinne zlozky, ktore by sa v lepsich vyrobkoch mohli standardizovat(tj ich mnozstvo by bolo rovnake a garantovane v produkte)

Napriek tomu aj sam beriem vcelie produkty, najma matersku kasicku, ktora je zdrojom hromady vzacnych latok, mineralov, enzymov, vitaminov B(vcitane skoro neznameho B-4, ktory je ucinny proti arytmii)
Ale neberiem to ako liecivo na nieco konkretne, len na celkove posilnenie organizmu.A zrejme to na vselico pomaha popri tom ciastocne.