Helikobaktér

thboxer

ethel....Jejjj ty si uhadla ze chodim na detske gastro ako je toto mozne?????heh ale ne pocuj newem myslis si ze by ma zobrali aj na dospelacke??????Ja myslim ze ne....Ale stale nechapem preco ho ta doktorka nelieco ci mam take male hodnoty alebo tak.....Pocuj ked ma helikobakter male hodnoty musi sa liecit???Ale zasa keby som mal male hodnoty tak by mi nebywalo tak zle a urcite jedlo (yatial iba krupicu ) by som nezwracal ne????

cmuk

Ahoj baterka, vies co aj ja som mala podozrenie na helikobakreta ale nemam ho, ale na nete ked kliknes cez google, tak urcite najdes info aj o tom, ako sa prenasa, skus.

ethel

thboxer,ja mám okolo 30:-)) Do piešťan som nechodila,ale verím tomu,že tam existujú aj iný lekári,predpokladám,že chodíš na detskú gastro,skús sa porozprávať s rodičmi,aby ťa zobrali na dospelácku...nenechaj to len tak..

thboxer

ethel.....ja mam 13 a ty mas kolko???Ja chodim do piestan naa gastro newem ako sa ta doktorka wola nechodila si tam????Newes mi zistit ci je dobra???

thboxer

ethel...a prosim ta ty si odkial a chodis kam na gastro????Ja newiem ked usudila ze sa to liecit nemusi tak mozno sa to liecit nemusi doktor niesom ale wies radsej by som bol bez toho....