Helikobaktér

modracik

Účinná prirodna liecba na helicobakter: Aloe vera gel a čaj z kvetov aloe vera a 11 byliniek piť, probiotika 1 balenie-nie z lekarne-a protizapalovy ucinok ma včeli propolis v tabletach.V monhych pripadoch dochadza k zlepseniu uz prvy mesiac uzivania.Nemaju vedlajsi ucinok.Blizsie info na meili.

RNG

Znova pripominam ucinne na H.pilori: koloidna strieborna voda, GSE, zinkove zluceniny, hlavne zinc carnosine(Pep Zin)
Na ukludnenie a regeneraciu zaludka pomaha hlavne DGL(deglycerrhyzed licorice, vytazok zo sladovky hladkoplodej-sladkeho drievka)) a ciastocne aj dumbier(zazvor,ginger, ingwer)

hp

Ahojte.
Ja som mala helica a stale ho mam. Brala som trojkombinaciu antibiotik, ale zial nepomohli. Tazkosti pretrvavaju aj nadalej. Lekari Vas moc neupozornia, ze pri liecbe treba prisposobit aj stravu a ze je dobre brat aj nejake vyzivove doplnky,... - zial docitala som sa az neskor. Pri liecbe treba vylucit kofein, kysle a drazdive potraviny,... Naopak je dobre jest brokolicu vo velkych davkach a tiez nasadit probiotika. Ja som ich nasadila az po liecbe, co tiez uz nejak nezabralo. Brala som aj Aloe, ale nic. Teraz sa chystam opat na gastro a snad mi nasadia tie druhe antibiotika a hlavne dufam, ze to pomoze. A co sa tyka este toho prenosu - po mojom badani po nete som zistila, ze sa to prenasa hlavne v restauracnom stravovani, prekladanim jedal, zo zvierat, zo zle umyteho riadu, z hubky na riady, ..., preto je mat dobre ak si nosite vlastny pribor, riad, vlastnu hubku, utierku a najlepsie sa stravovat doma - co je zial niekedy nerealne. Vraj sa helico casto zdrzuje v ustnej dutine - aj niekolko rokov a potom sa prestahuje do sliznice zaludka. Najnovsie vedci zistili, ze sa to slinami neprenasa, cize ani bozkom. Mam priatela a ten to nema. :-) pre viac info skuste www.primar.sk

ivinnnka

ja mám helikobaktéra, a už mi to liečili aj antibiotikami, ale stále a pobolieva žaludok. ale ám frajera už dlhší čas a jeho žaludok neboli, čiže nezdá sa mi že by sa to prenášalo slinami.

baterka

...nemyslim, ze by ethel hovorila daco o prenose slinami a bozkom, skor naopak, i ked ja si myslim tiez ze sa to slinami prenasa

vilo11

Myslim,ze ak by to bol heliko, tak by ta bolieval zaludok, alebo by si mala tlaky na zaludku.Jeho prva cesta je v zaludku.

thboxer

baterka...pocuj lekaraka daco kecala ale precitaj si to o com kecam ja a ethel....o tom ze sa to prenasa aj bozkom cize slinami....chapes???