Helikobaktér

valikaa

ešte som sa chcela spýtať-niekto tu spomínal problém s pleťou,to posobí helicobakter aj na to?Lebo som sa čudovala že v živote som nemala toľko ...na tvári.Ja že ide na mňa druhá puberta...hihi..

valikaa

aj ja som ho mala,brucho ma nebolelo, ale mala som pocit niečoho v hrdle. Trojkombináciu som dobrala, ten blbý pocit v hrdle ostal,ale kontrolu mi ešte lekárka nerobila...

babenka

zdravim nakazenych aj vyliecenych. ja som uz po druhej trojkombi.atb. uvidime, ako to bude dalej. ci pomohla tato druha davka, lebo po prvej mi jedna hodnota ta akutna klesla, ale ta druha ovela stupla. teraz uvidime, kedze na kontrolu pojdem ay po dvoch mesiacoch.

ethel

thboxer...ťažko sa mi čítajú tvoje príspevky...nevadí...Percentuálne ti to naozaj neviem povedať,zase neni pusa ako pusa,musia sa vymeniť sliny..ak doktorka usúdila,že to netreba liečiť a ty sa cítiš zle,tak je jediné riešenie,zmeniť lekára..mne keby bolo ako tebe,určite ho zmením,ja som menila 3 až posledný pomohol..

thboxer

ethel.....a kolko percentna sanca je tym bozkom ked ten clowek chorlawi eni to asi mi az tak powedt newes w cislach co????A dnes som bol na tom gastre a ona mi to nedala wobec preliecowat mi powedala ze to sa liecit mi nemusi ako teraz....newem preco......JA ta ale chcem liecit...JA nechcem wredy muj dedko mal vredy a kazdy rok dopadol dost zle :(((

naan

thboxer, usudzujem, že si ešte mladý. Chcem ti doporučiť liečenie helicobakteru na prírodnej báze, napíš svoj mail a skúsime niečo riešiť. Ja som chvýla Bohu takýto problé nemala, ale moje bývalé kolegyne brali tie antibiotiká a znášali ich veľmi zle. Ale vtedy som ešte o tej liečbe nevedela.

ethel

je šanca,že sa to prenesie bozkom,hlavne ak je ten druhý človek chorlavý....ale to s tým amoniakom?to sa mi nezdá...

thboxer

ethel.....zistili mi to hadicou ( dokonca 2 krat bo w Tn w nemocnici na detskom je blbz doktor a som sa s nim pohadal a som si ju wipztal tak ay potom usudil ye nesimulujem a yaludok ma fakt boli ked som si wipztal hadicu)bol som na gastro tom mi to wlastne zistili a liecit mi to zatial nemozu sak zajtra tam idem mozno mi to uz zacnu liecit.....pocuj a wilucuje teda amoniak alebo nie???A Bozkom sa to preniest musi alebo je iba sanca ze sa to prenesie????