Zineryt - nazor?

Súvisiaci obsah

tetulaaaaaaa

ja ho užívam teraz asi pol roka a tiež nemám pociť, že by dáko rázne pomohol, ale tak na bratovi sa účinky v dobrom prejavili vyše po roku

Lenora1

Mne tie kozna predpisala Zineryt a pouzivam ho tyzden... no zatial ziadna pozitivna zmena =/ na brade sa mi stale tvoria nove bolestive zapalene vyrazky, plet ma doslova pali, supe sa mi... =(

alica3

zineryt nic neriesi. mne pomahal tak zhruba rok, odvtedy nic. ak je pricina vnutorna, tak to nema zmysel a pricina je takmer vzdy vnutorna.
ti, co tvrdia, ze ich to uplne preslo, asi mali len docasne, pubertalne akne a preslo by ich to aj bez zinerytu.
neviem, ake ucinky ma antibiotikum podavane cez kozu na pecen, ale bohvieco to asi nebude, ja uz si to teda odmietam natierat.

deydy

ahojte, pred 4 dňami mi lekárka predpísala Zineryt. Prvé 2 dni to bolo fajn ale potom ma začala páliť tvár a vysušuje mi pleť šúpe sa mi to. Čo myslíte mam to používať ďalej?

ajjaja

Ja mám so Zinerytom veeeeľmi dobré skúsenosti. Mala som škaredé akné a po tomto mi to konečne zmizlo. Nepamätám už ako dlho som ho užívala, ale fakt super. Pre mňa určite. Nič ma neštípalo, nevysušovalo ... Dokonca si aj teraz občas idem dať predpísať fľaštičku, ktorú mám v prípade potreby doma, ak sa mi raz za čas spraví naozaj škaredá, bolestivá vyrážka, tak pár dní natieram a je preč.

EleonoraXX7

Mne Zineryt pomohol čiastočne, Čelo a nos vyzerali po použivani dobre, zmenšili sa mi pory a vyhlasila pleť, Problem som však mala s dekoltom a bradou, tam to posobilo velmi agresivne, strasne mi to spalilo pokozku, supala som sa. Doktorka mi aj povedala by som si to tam potierala len obcas, lenze ked som to nepouzivala tak sami na tých miestach robilo stále vyrážky.
Navyse sa mi urobili na čele vrásky ktore už nezmiznu. Celkovo mám dojem že moja pleť síce je bez vyrážok ale vyzerá po užívaní omnoho staršie.

m1s3l

dik za rozne nazory :D no vcera vecer som si zinerytom potrela tvar prvykrat, dnes rano druhy, zatial ako bezna pletova voda mi to pride (ucinkom) ale je to fakt silne :/ . 5 mesiacov sa mi zda tiez dlha doma, ale moja kozna je dobra lekarka, kontrolu mam o mesiac tak uvidim potom co mi povie, monzo to vysadim alebo neviem. nemam nejaky katastrofalny stav ale mam uz 17 a mam to horsie ako napr. v 15-ke :( pouzivala som biodermu, odvtedy nemam taku mastnu plet, neskor z avonu Solutions penu, plet. vodu aj krem a vtedy sa mi zacali robit viac hlavne na cele, kazde rano som musela tlacit nove a boli zapalene :/ teraz som to mala trochu lepsie, uvidim s tymto :) ale na chrbte to mam o dost horsie ako na tvari :(

Zynerit

Dobre teraz citam este raz co si napisala :DDD
To ANTIBIOTIKUM.... som myslel, ze myslis lieky co normalne zjes. Ak lieky, tak to com pisal, ak roztok v tej bielej flasticke, co si musis namiesat, tak je to dobre, len na slnko si to nedavaj, lebo ta to bude palit. A hovorim su aj ine vecicky, mne osobne tie rozne vody extra nepomahali, ale Zynerit hej.

Zynerit

Bola to jedina mozna alternativa ? Alebo jedina pohodlna ? Pretoze ak mas nejaky zapal, alebo nieco vazne s akne, tak jasne lieky. Ale ak len proste sa chces rychlo zbavit akne, tak mi vedz, ze lieky drazdia pecen, hocijake lieky neni to dobre. Na akne mas milion-dvesto kremov, co ich dokaze odstranit aj cez noc. Napriklad som mal krem, ktory som natrel priamo nanho do rana ten krem zaschol, spravila sa tam z neho taka blana, dal som to dolu a vuala..

Zynerit

Zynerit sa mi vidi mas aj roztok normalne na tvar, vysusi to pokozku, aby sa netvorilo akne, nevyhoda je, ze s tym nemozes behat na silnom slnku. Osobne drazdit si pecen s liekmi koli akne nie je ziadna vyhra... Ale ak s tym mas vazne problemy, tak samozrejme treba brat to co ti dal lekar.