Zineryt - nazor?

Súvisiaci obsah

dl

no takto. Vsetky podobne pripravky vysusuju, lebo prave akne mizne tym vysusovanim, napr mam zinkovu mast, tea tree oil, rsb roztok alebo spominany zineryt a strasne susia. Zineryt najviac ale u mna to bolo len spociatku. Samozrejme som musela vtedy viac hydratovat a teraz sa nad tym uz ani nepozastavim. Ked vidim ze mam trosicku suchsiu plet ako obvykle natrem sa mastnym kremom a ziadny problem. Co sa tyka toho puchu, to si zvyknes. Mozno zo zaciatku ti to bude divne ale neskor to nebudes pocitovat. Napr ja som to ani neregistrovala pretoze kazdy den v skole s kadejakymi horsimi smradmi (chemikaliami) robime takze som uz asi imunna.
A tak isto nemam vela akne ale to co mam semtam mi vadi, mna skor trapia tie fliaciky po nom a zacervenane miesta. Co sa tyka aplikacie ja ho nanesiem na tvar a nicim nedavam dole. Ono sa akoby vstrebal. Neviem ako to radi a hlavne kaze pouzivat kozny lekar kedze som u neho nebola.

Zdenuš

Ahojte... ako tak čítam tieto príspevky ako to komu pomohlo a komu nie tak uvažujem či to použiť..nemám velmi vyrážky ale aj to málo mi vadí a ked čítam ako sa vysušuje pokožka a smrdí to tak neviem neviem..a akým sposobom to máma aplikovať? potom sa to umýva mydlom alebo jako? nepochopila som doktora :D

pipinelko

dobry den mam fajn skusenosti zo zineritom mne pomaha a miznu virašky len ta vona je nepriemna vale inak je to dobry pripravok na akne odporučim neškodi.

miauuuuuuuuu

ja som ho tiež používala, vôbec mi nepomohol, okrem toho smrdel neskutočne, teraz užívam roaccutane tabletky, keďže mi nič nepomohlo a to som vyskúšala celú škálu mastičiek a vodičiek, ktoré boli k dispozícii na predpis lekárom...

xx_yy

ja som ho pouzivala 2 mesiace .. po 1.mesiaci som mala krasnu tvar ( akoze ani predtym som nemala nejak vela vyrazok .. max 2-3 ) .. odporucam ! :) neboj sa ho pouzivat

sarah

Jeboj sa toho je to uplne perfektná vec v niektorých lekarnach sa dá zohnať aj bez receptu. Je výborný a vobec neskodii !!!

dievca11

Mne zinerit pomáha a kožná mi k tomu ešte predpísala aj skinoren krém ktorý mi pomohol na zmiernenie jaziev po akné

Korylein

Skúšala som už plno prípravkov, od niečoho namiešaného v lekárni cez Zineryt, Aknemycin, Locacid .... nič mi nejak výrazne nepomohlo, až kým, mi nepredpísali Eryfluid, o ktorom mi hovorila aj kamoška, že to bolo pre ňu tiež najlepšie, potom som ešte chvíľu používala Vichy Normadermu a odvtedy sa všetko zmenilo k lepšiemu a momentálne nepoužívam už nič a som spokojná :)