Zineryt - nazor?

Súvisiaci obsah

wikiiiii

dobry den chcem sa spytat je zineryt normalne antibiotium? dostane sa aj do krvi a treba brat probiotika pri nom? dakujem

mar€k

Zdravím,

Mám taký možno väčší problém. Bol som u kožnej lekárky a ona mi predpísala nejaké tie kozmetické mastičky a vodičky, tkz. Zineryt, Cleanance, Cleanance Expert a belakne gél. A pri používani zinerytu a cleanance ako čistiacu vodu/gél mám teraz úplne popečenu tvár a vysuchnutú jak by som pol roka sedel v solárku. Keď si dám napr. Cleanance Expert mastičku na tvár tak začne to veľmi štípať.

ďakujem za odpovede.

ninušqa

rozhodne by som ti to neodporúčala
brať, pretože mne ho kožná predpísala a jediné čo sa mi stalo, bolo to , že sa mi koža na celej tvári začala lúpať.

a navyše som mala po dobratí Zinerytu viac akné ako bolo predtým

Zineryt mi nepomohol ale každý po jeho použití reaguje inak.

kungfusrac

Neber ho! Je to ATB, ako hociktore ine. Znici ti crevnu floru aj ked sa dava len na kozu. Okrem toho pravdepodobne nemas dostatocne IQ na to, aby si dokazala brat ATB. Cudujem sa, ze ti to lekarka predpisala.

nestasne_zuby

strasne to smrdi.
jak ocot.
take lieky by mali zakazat.
musim si to davat na balkone alebo pri otvorenom okne, co pri takej kose nie je vyhra a zas v teple sa to tazsie vyvetra...
podla mna je to svinsto, ani som o nedobrala, teraz to mam zas, moju koznu nezaujima, ze mi to smrdi, tak snad, tentoraz sa prekonam lepsie...ked niekto dokaze prekusnut take neprijemnosti aby nemal akne obdivujem ho.

lilyiankaa

no tak to ja neviem ... ale napr. ja som ho mala bez predpisu ... ale to len za to, že ja, aj moja sestra a vtedy akurat moja kolegyna poznala niekoho, kto robí v lekárni, tak sme nikam nemuseli chodiť
oni to vraj musia dať na predpis preto, že je to antibiotikum a návykové, aspoň tak bolo povedané mne ....

phoe

Tiež si myslím, ale ked to tu spomínali ...neviem prečo to nemôžu voľne predávať, alebo mať recept na sest mesiacov/balení, ako pri antike. Kto ma mať čas stale behať po lekároch ?