Zineryt - nazor?

Súvisiaci obsah

lilyiankaa

ja som zineryt použila, keď som vysadila antiku a vyhádzala sa a nič mi nepomáhalo ... stačilo jedno balenie a vyrážok som sa zbavila a odvtedy mám peknú pleť bez jediného pupáku :)
phoe, neviem či ti zineryt niekde dajú bez predpisu .. asi ťažko

Martin666

Zineryt je podla mna velmi ucinny, robilo sa mi akne , zacal som pouzivat zineryt a 80% preslo. Predcasom som ho vysadil a zacal pouzivat ProActive kozmetiku pretoze som si nechcel na tvar stale davat antibiotika...ProActive vsak absolutne nepomahal a dokonca vsetko zhorsil, pri zineryte som mal plet bez akne , no a teraz sa mi vyhadzalo celo velkymi zapalenymi vyrazkamy ktorych sa neviem zbavit, opat sa asi vratim k zinerytu.

van1lka

Dnes som bola u kozne, pretoze sa mi po vysadni hormonalnej antikoncepcie vyhodila tvar(aj deokolt a chrbat) neprijemnymi vyrazkami, idlo to aj do takej zapalenej formy a tazko sa to hoji a ostavaju cervene skvrny. Predpisala mi Zineryt, aknemycin ale aj antibiotika. Uprimne trosku mam obavy zo vsetkych troch veci ale pokial mi to ma pomoct tak beriem. Chcela by som len poradit babam co maju 15, 16, 17 rokov a podobne aby fakt rozlisovali jemne akne a sem tam zacervenana pokozka a potom ozajstne problemy s akne. Pokial sa ti sem tam vyhodi vyrazka neries to hned navstevou u koznej, plet si treba cistit a starat sa o nu na zaciatok staci nejaka dopra pletova voda.

lilyianka

ja som si tiež zaobstarala jedno balenie Zinerytu po vysadení Hak, nakoľko sa mi vyhádzala pleť a nič nepomáhalo ... po tomto balení všetko v poriadku, pleť mám teraz bezproblémovú, mne pomohlo len to jedno balenie a mám už 3 roky pokoj :)

bittersweet

tiez musim Zineryt pochvalit, mala som hrozostrasne problemy na cele, a na krku ako su uzliny po tom ako som vysadila anti a cas to iba zhorsoval. Zineryt pouzivam zatial len tyzden - rano, vecer, jeho vona mi vobec neprekaza a jeho ucinky su viditelne uz naozaj asi po tretom dni(asi som bola stastlivec). plet mam teraz jednoliatu, troska susilo ale ak ste si na to nepacali tony makeupu nebola to tragedia. urcite neuzivajte baby ziaden roaccutane aj keby ste mali plet neviem aku, nestoji to za to...kto ma zaujem tak google je plny textu o kontraindikaciach a spontannych potratoch v plyvom tohoto lieku. ked antibiotika tak radsej len na vonkajsie pouzitie

katusqkqa

Ahojte, mne dnes taktiež kožná predpísala zineryt, tak idem to skúsiť. Reagujem na ti príspevky ktorí písali, že sa im pokožka po týždni/dvoch zhoršila, kožná ma na to upozornila že je to v poriadku ak taká situácia nastane, ono je to takto, že ak sa vyhodí viac vyrážiek, tak to je len v tom že to pomáha k tomu aby sa na povrch vyrazili tie vyrážky ktoré ešte nie sú viditeľné

panika

a bacha, on sa nepouziva ako pletova voda !!!!!!!! Pouziva sa na vycistenu plet iba lokalne .LOKALNE znamena IBA na miesta, ktore treba osetrit. a tzreba si kupit (v kekarni) aj kr
em, ktory sa pouziva pri liecbe akne ...kvoli hydratacii

lola001

Ahoj, ja som mala Zynerit a velmi mi pomohol ... mala som iba slabe vyrazky no vadili mi ...teraz ho ma aj moj brat ten ma silnejsie akne a taktiez je vidno vysledky
Ak ide o zapach, tak hadam tu chvilu vydrzis...zynerit sa moze po zaschnuti umyt vodou ....