Herbalife - skúsenosti

Príspevok v téme: Herbalife - skúsenosti
bruško1

Tak ako to je? chcem iba ozajstné skúsenosti - predajcovia váš názor ma nezaujíma a netvárte sa poniektorí že ste ,,akože,, nepredajca ľahko sa vas dá odhaliť. Dakujem za skutočné názory - nekúpim si to ani od jedného pekné že sa snažíte presviečať ludí ale skôr ich odlákavate

palinkam

Váhový úbytek s jednou dávkou buněčné výživy a termočaje byl 17 kilo. Po užívání druhé dávky jsem zhubla 25 kg,
= 42Kg
Teda 97 – 42 = 45Kg, žeby ??????????

Začala som sa viac zaujímať o produkty a dnes môžem povedať, že denne produkty Herbaliíe užívam už 7 rokov a denne ďakujem za to, že som sa s nimi stretla. Veľmi mi pomohli. Zbavila som sa celkom 25 kg nadváhy a 6 rokov som nepotrebovala ani jedinú tabletku nejakého lieku. Zbavila som sa sennej nádchy a únavy. Zlepšila sa kvalita vlasov, nechtov, pokožky a celkovo sa vynikajúco cítim.
Iný vyňatok z přednášky, čiiiiiiiii

ale co je fantastické, hmotnost mi nazpět nestoupla/ koľko to vážite teraz, mám vaše fotky v plavkách/ a navíc moje zdravotní problémy se ztratily.
- Veď hlavná bola strata váhy, nie??,tak aké problémy????

Heatherka

vyrobky pomahaju, ale docasne. kamoska to mala, plet mala krasnu, no ked prestala s tymi vyrobkami tak sa jej urobilo neskutocne akne s ktorym uz bojuje par rokov...

anonymka1234

NEROBTE HERBALIFE!!!JA SOM SA PEKNE POPALILA VYTIAHLI ZO MNA PENIAZE A POTOM NA MNA KASLALI .SU TO ZDIERACSKE BESTIE!!!vyrobky som uzivala a ozaj pomahaju ale radsej si ich iba kupte ale nerobte konzultanta ani nic podobne!!!bude vas to stat peniaze a ak sa vam to nerozbehne tak ste v prdeli .a stale len valite peniaze za skolenia atd .na co??takze ak to chcete robit popytajte sa radsej okolitych ludi a DOBRE SI TO ROZMYSLITE SKOR AKO TO ZACNETE ROBIT!!

herbik

Presne aj manžel dal vstupné 200 eur. No mojho manžela ovplyvnila Dr. Paľová osobne. Najprv mu poslala zaľúbenú sms-ku , ako sa našli a osud ich spojil.....
Teraz je od ich produktov zničený a vyzerá veľmi zle. Zatĺkal , že užíva herb..., ale všetko sa to prevalilo. Riešime to celá rodina, ale ako to dopadne nevieme. Je to sekta na oblbovanie ľudíVšetci si prečítajte sms, čo pani Paľová dokáže:
,,Som zamilovaná LT- ľúbim ťa, bez pohnútok, príkazov a práv. Vrátil si mi tu dávnu láski, ktorá sa stratila no žila ďalej.Našli sme sa, aby smesi navzájom pomohli. Všetko má zmysel, nič nie je náhoda / Odpísaný citat z češtiny , na stránke lietajúci oblak /
Chýbaš mi, LT. " Výsledkom lečby je: ochrnutie, zlá artikulácia, zlá chodza....Hrozí vozík. Prosím vás, dávajte si pozor !!!!!

Scotch

pisala som uz do tejto temy www.zdravie.sk

mala som herbalife asi dve balenia koktejlov, no nie kvoli chudnutiu..chutili mi tak mi známy priniesol. no a celkovo som sa po nich citila lepsie, mala som viac energie, dobre travenie... ale najviac ma potesilo, co som ani necakala: uplne mi zhustli vlasy! rychlejsie rastli a mam ich teraz o dost viac ako som mala.. neviem cim to je :D ak by som znovu kupila herbalife, tak asi zas len koktejl kvoli vlasom. :D na chudnutie neviem aky je... :D ale zevraj dobry

StanleyH

nieco na tom je, ale urcite nie kazdemu to pomoze, je dolezite ako funguju creva a travenie, ako dokaze bunka odburat tuk, aky tn tuk je, ci je starsi alebo nedavno nadobudnuty, dolezita je aj predosla zivotsprava. Pravda je ze marketing, na to aka su velka firma, maju fakt zly.

katuša

Ahoj, moja mamina má nejaký prášok herbalife, robí si z toho takmer každé ráno koktail. Je s tým veľmi veľmi spokojná. Začala to užívať na radu svojho kamaráta, ktorý to užíva už roky a nedá na to dopustiť, on aj poriadne schudol. mama síce nejak závratne neschudla, no ona ani nemá veľký problém s váhou.ale cíti sa vraj oveľa vitálnejšie, lepšie jej trávi a podobne, hmotnosť si udržiava teda aj týmto spôsobom a je fakt spokojná.

danielaaa

no vedia, riesia to iste dookola a potom sa vsetci predajcovia postavia do predu a povedia ako im herbalife zmenil zivot- trapne, ako schudli, prestali brat lieky atd... 200 eur obsahuje startovaciu sadu a to cictail, nejaku vlakninu, suseny caj a kozmetiku s ktorou robis cistenie pleti sebe a ostatnym, uz to bolo pred 2 rokmi nepamatam sa presne, ale nikdy by som do toho viac nesla ta pretvarka ktora tam vladla a tie mile hrane usmevy- strane, na zaciatku nam povedali ze vydrzia len silny jedinci, mysleli tym asi tych ktorym nevadi pchat sa do riti milo a nasilu sa usmievat a otravovat ludi, ja som vydrzala 2 tyzdne, a po tych produktoch som ziadne zazraky necitila.

StanleyH

o tomto som pocul aj ja ze tito ludia maju namemorovane telefonaty ale v konecnom dosledku asi nevedia o produktoch potom vela. zakladom MLM firmy je vzdelavaci system a tejto firme tento dolezity krok asi chyba. 200 Euro obsahuje co? veci co skusas na sebe? lebo len tak sa da zistit naozaj ucinok

danielaaa

no takja som bola 2 tyzdne aj predajca a na mitingoch sa uci aj o tom ako treba oblbovat ludi, cely telefonat naspamat aj cistenie pleti kazdemu rovnako, myslim ze to hovori za vsetko, neodsudzujem pre niekoho je to mozno fakt super, podla mna oblb ako vsetko ostatne, nehovoriac o tom ze za startovaciu sadu som dala 200 eur