Herbalife - skúsenosti

Príspevok v téme: Herbalife - skúsenosti
bruško1

Tak ako to je? chcem iba ozajstné skúsenosti - predajcovia váš názor ma nezaujíma a netvárte sa poniektorí že ste ,,akože,, nepredajca ľahko sa vas dá odhaliť. Dakujem za skutočné názory - nekúpim si to ani od jedného pekné že sa snažíte presviečať ludí ale skôr ich odlákavate

margie

5678: ?? wtf, nejdem ani citat cely prispevok..chemoterapia na polycysticke vajecniky? Sestra, ktora nevie co je to zdravotny styl a obchadza nemocnice??...No tak to ma podrz

Prezývka55

Herbalife=malo muziky za vela penazi.
Nevravim ze tie veci su zle ale v pohode dostane clovek adekvatne produkty za minimalne cenu. Predsa len v herbalife sa musi zaplatit plno urovni MLM schemy.

vanhalen

čiže také zhrnutie - v Herbalife NEPRACOVAŤ! ... ja som to skúsila ako brigádu cez leto .. viedli ma k tomu, aby som to chcela robiť už na trvalo aj po škole... najprv som bola klientka, produkty mi veľmi pomohli, na produkty nemám ťažké srdce.. to chcem zdôrazniť... aj ked už pre herbalife nepracujem, produkty plánujem užívať ďalej ... ale ľutujem, že som pre Herbalife chcela robiť konzultantku... to je všetko ..

veronikaganc

Zdravím Vás.Ja som chcela STRASNe schudnut.vsetko mozne som robila ,aby som schudla a nic :-( bola som z toho na nervy.lebo som mala stale 50,52 kil.otejoznela som a samozrejme pribrala.po porode mi vela kil ostalo.Po roku som zase otehotnela a znova pribrala.bola Stastna ,ze mam zdrave a krasne dievcatko ,ale znova tie kilecka boli,az som sa dopracovala na vahu 98kg.Nizke sebavedomie bola som unavena a nevladala som vobec.na internete som nasla putac,stalo to nehorazne peniaze ,ale chcela som schudnut tak som zavrela oci a isla do toho.Samozrejme bol tam strach a nedovera,co ak neschudnem a zbytocne vyhodim peniaze.Za prvy mesiac som schudla 7,5kg bola som stastna teraz to beriem treti mesiac mam 14,5 kil dole a verim ,ze to pojde znova smerom dole a dole.Ja som na HERBALIFE hrda,lebo mi naozaj zmenil ZIVOT.ĎAKUJEM.

veronikaganc

Zdravím Vás.Ja som chcela STRASNe schudnut.vsetko mozne som robila ,aby som schudla a nic :-( bola som z toho na nervy.lebo som mala stale 50,52 kil.otejoznela som a samozrejme pribrala.po porode mi vela kil ostalo.Po roku som zase otehotnela a znova pribrala.bola Stastna ,ze mam zdrave a krasne dievcatko ,ale znova tie kilecka boli,az som sa dopracovala na vahu 98kg.Nizke sebavedomie bola som unavena a nevladala som vobec.na internete som nasla putac,stalo to nehorazne peniaze ,ale chcela som schudnut tak som zavrela oci a isla do toho.Samozrejme bol tam strach a nedovera,co ak neschudnem a zbytocne vyhodim peniaze.Za prvy mesiac som schudla 7,5kg bola som stastna teraz to beriem treti mesiac mam 14,5 kil dole a verim ,ze to pojde znova smerom dole a dole.Ja som na HERBALIFE hrda,lebo mi naozaj zmenil ZIVOT.ĎAKUJEM.

krukky

Ahojte, takze dostala som sa k tomu uplnou nahodou lebo priatel si hladal pracu a (netusili sme co ta praca obnasa),
,,praca" tam je taka, ze pokial sa tomu naozaj nechcete venovat naplno, tak len prerobite (ci uz na skoleniach, zakladnej sade, zvysovaniu kvalifikacie) ...odporucam vsak koktail a aloe sadu to mi naozaj zabralo a som velmi spokojna ..

Kiwčka

Ja beriem Herbalife iba 2 tyzdne..

Mam zakladny balicek.. a po 2 tyzdnoch mam o 1% menej tuku a 1 kg svalov na viac.. a to boli sviatky plus moje papanie cokolady..

.. ja som spokojna :)

5678

No, ja tiež jem ich produkty, teda používam aj kozmetiku a som spokojná. Mám skúsenosť s ľuďmi, čo to robia, aby som bola presná, tak s dvoma. Ten prvý človek-otras, rozmýšľam, či nepovedať jeho meno, beda tomu, kto sa s ním stretne, len vytiahnuť peniaze od ľudí a kopnúť ich do zadku, to je jeho motto. A tá druhá, to je presný opak. Doteraz som s ňou v kontakte a stali sme sa akoby celkom dobré známe? Môžem to tak nazvať. Pomôže, poradí, kedykoľvek jej zavolám. Má dobrý systém s ľuďmi, nerieši so mnou len predaj produktov, ale celkovo, čo nakupujem, ako sa stravujeme celá rodina a keď niečo neviem v zložení potraviny, ktorú kupujem v obchode, dvihnem telefón a zavolám jej. Ale teda, chcete skúsenosť, poviem moju. Mala som PCO syndróm, čo sú polycystické vaječníky, brala som dva roky chemoterapiu. Lekári si ma pohadzovali od jedného k druhému a v dnešnej dobe ten biznis, čo oni robia stojí už na zamyslenie (a to som zdravotná sestra). Bohatnú na ľuďoch, ktorým je zle a žerieme tabletky (prepáčte za výraz) lebo sa im slepo verí a pritom som si nikdy neuvedomovala, že to, že fajčím ako dúha, pijem koly, pitný režim inak žiaden, 3 kávy denne, sem tam čipsy, párky, veľa mäsa, nepravidelná strava atď. hanbím sa teraz za môj vtedajší životný štýl. Ale v podstate ma to naučili moji rodičia :-( To že som stretla ju (poradkyňu HBL), konečne ma naviedla na správnu cestu. Revala som jak malá, keď som si uvedomila, čo všetko robím zle. Začať by sme ozaj mali od svojho brucha - teda od toho čo jeme. Sama mi povedala, že herbík je síce skvelý, ale bez úpravy stravy - v žiadnom prípade. Tak som veriacky-neveriacky začala ten herbík jesť, ale s úpravou stravy. Čo chcú ľudia od produktov (je jedno akých, na svete ich je kopa) keď žerú samé kraviny a nie sú ochotní sa toho vzdať. Takže jem, aj kozmetiku si dávam a je fakt dobrá a už neprestanem, nemám prečo. Je pravda, že sú drahšie tie produkty, ale keď si zrátam, čoho všetkého nezdravého som sa vzdala, tak som na tom jednako. Toľko moja skúsenosť, žiadne cysty a krásna dcérka, ktorá podľa lekárov nemala nikdy byť :-)Pekná pleť a konečne optimizmus. Takže ako lekári - dobrí, zlí, tak aj predajcovia. Len nájsť toho správneho. A tiež som to mohla robiť, núkala mi to aj tá moja. Ale nechcem. Nie som na to správny tip. Ale ano je. Tak nemôžme každý robiť všetko. Ale po mojej skúsenosti s lekármi už sestričku nerobím. Som ďaleko mimo nemocnice a obchádzam ju na kilometre :-) Teda okrem preventívok

palinkam

Aspoň niečo sa mi podarilo:

Herbik zablokoval videa o bludných rečiach Paľovej, prečo asi, veď pomáhajú, či.
Už sa musíte zaregistrovať, ak chcete si ju vypočuť,....osobne dodám foto ako vyzerá v skutočnosti, ak je záujem.