Herbalife - skúsenosti

Príspevok v téme: Herbalife - skúsenosti
bruško1

Tak ako to je? chcem iba ozajstné skúsenosti - predajcovia váš názor ma nezaujíma a netvárte sa poniektorí že ste ,,akože,, nepredajca ľahko sa vas dá odhaliť. Dakujem za skutočné názory - nekúpim si to ani od jedného pekné že sa snažíte presviečať ludí ale skôr ich odlákavate

Denisa S

Dobry den,
Herbalife nepredavam, pridavam prispevok, aby som poskytla svoje skusenosti, len tak, z mojej dobrej vole.

Poznamocka: neuzivam tieto produkty za ucelom chudnutia, ale len ako doplnok ku zdravej strave.

Sejk jedavam cca kazde druhe rano (to prve si prasknem rozek s maslom...ale nie

Defcon

Anic, kedze si vylucila tazke a kaloricke jedla plus si zacala dodrziavat dobry pitny rezim, tak by si chudla aj bez tabletiek. Ja ked som mal 105 kg pri vyske 185 cm, tak som brutalnou dietou zhodil 15 kg za 2 mesiace. Potom som vylucil vsetko vyprazane, udeniny aj bravcovie a hla ! Je tomu uz pol roka a zatial som pribral nazad len 1 kg a aj s tym idem zatocit. Pritom sa stravujem dost a nehladujem, ani vecer. Stacilo vykopnut z jedalnicka mastne a udeniny.

anic

Ja užívam Herbalife prípravky pol roka a schudla som už 16 kilov.Zo začiatku išli dole kilá rýchlejšie,teraz je to také pomalšie ale ide to a treba tomu dopriať čas..Užívam kokteily,čaj,aloe,tabletky a vitamíny.Viem že to nie je najlacnejšie ale stojí to za tie stratené kilá.Veľmi dôležitá je úprava stravy,vylúčiť všetky kalorické a ťažké jedlá a dodržiavať pitný režim,najlepšie čistá voda.V zdravých jedlách sa nijako neobmedzujem,skôr si doprajem,pretože vylúčiť stravu počas diéty je úplná blbosť.Práve aj pri diéte musíme jesť a nie trpieť hladom.To by sa nám neskôr vypomstilo jojo efektom.V priemere som schudla za mesiac 2,6 kg,čo považujem za dobrý úspech.
Bez prípravkov Herbalife by sa mi to nikdy nepodarilo a dúfam že už sa nevrátim k starému spôsobu stravovania.

diblik111

Ahojte, Aloe 2xD a koktail Formula 1 na raňajky si dávam od 6.11.2017. Po premeraní 23.11. som mala o 1 a pol kila viac (mám takmer sto). "Váha" ukázala, že mám viac svalovej hmoty a o 1% menej tuku na trupe. Zato na rukách som mala presne o toľko tuku viac.. Začala som aj viac cvičiť a chodiť po schodoch. Nemôžem povedať, že mám viac energie a ani to, aké je to všetko úžasné. Ale ani mi to nijako neškodí a myslím si, že tomu musím dať viac času. Takže ešte si zoberiem ďalší a uvidím. Určite sa o skúsenosť podelím ;)

anic

Ja užívam Herbalife už 2 aj pol mesiaca a som spokojná.Schudla som 9 aj pol kila,zlepšil sa mi zdravotný stav,nie som tak unavená,čo považujem za hlavný bod,lebo mám veľmi vyčerpávajúcu prácu.Kokteil si robím každé ráno a niekedy aj večer a okrem toho že mi chutí dokáže aj riadne zasýtiť,ale samozrejme zázraky sa nekonajú čiže aj tu treba disciplínu a hlavne stavať sa k tomu seriózne a nečakať že ten zázrak spraví nejaký kokteil.Treba aj upraviť stravu,jesť veľa vlákniny a zdravých bielkovín,dodržiavať pitný režim,čistá voda s citrónom je najlepšia a samozrejme nebrániť sa pohybu.A pôjde to.

Michelle Van

Ahojte,
ja mám Herbalife koktail 2,5 mesiaca. Čo sa týka spôsobu chudnutia, tiež som bola skeptická, nuž ale niekde bolo treba začať, váha mi postupne rok čo rok mierne stúpala. Známa si ma raz vypočula a hovorí, tak keď nemôžeš schudnúť, možno ti viem pomôcť. Priniesla koktail. Musím priznať, že takýmto veciam veľmi neverím, nuž ale pomohlo mi to, pretože dovtedy som neraňajkovala vôbec,čiže vypiť nejaký koktail ráno je pre mňa maličkosť. Po týždni sme to pridali aj večer namiesto večere - žijem však sama, nevarím si, preto opäť fajn cesta ako "niečo zjesť" a neprežrať sa. Okrem toho ma naučila jesť pravidelne počas dňa - keďže som pracovne vyťažená, zabúdam na jedlo. Ja som ale pridala cvičenie. Jednoducho preto, lebo si myslím, že bez toho to nejde. Nechcem byť chudá a pritom nevládať po schodoch, alebo nezabehnúť 10 min. Chcem byť zdravá. Nuž a preto cvičím takmer každý deň, vždy niečo iné, fitko len 1x týždenne, lebo ma to nebaví, radšej som von.
Výsledok: zatiaľ mi stúpa svalová hmota a zmenšuje sa povrchový tuk, metabolický vek klesol o 6 rokov, váha je nižšia asi len o 3,5 kg, ale nevadí mi to. Myslím, že mi to bude trvať tak pol roka. Zvykla som si na novú formu stravovania, už nejem sladkosti, nepijem sprostosti a snažím sa dodržiavať časové intervaly medzi jedlami. Dá sa to aj bez koktailu, to si uvedomte, ale s ním mi to ide akosi ľahšie do hlavy :-)
Je to na každom z vás, ako sa rozhodnete. Hlavne poďme do toho! Neprežierajte sa, jedzte pravidelne a cvičte. Fakt. Ahojte

munz

už zas všade kopíruješ tú istú rozprávku o zázračnom schudnutí z termacutsu? Písala si to isté od slova do slova pred 3 mesiacmi a teraz sa zas akosi opakuješ, že len teraz pred mesiacom si to objednala a už aj schudla zas presne tých 7 kíl :-)