Herbalife - skúsenosti

Príspevok v téme: Herbalife - skúsenosti
bruško1

Tak ako to je? chcem iba ozajstné skúsenosti - predajcovia váš názor ma nezaujíma a netvárte sa poniektorí že ste ,,akože,, nepredajca ľahko sa vas dá odhaliť. Dakujem za skutočné názory - nekúpim si to ani od jedného pekné že sa snažíte presviečať ludí ale skôr ich odlákavate

Andreakovacova

ahojte,som úplne normálna žena,ktorá sa celý život trápila diétami a jojo efektami po nich,,chcela by som vám priblížit spôsob akým sa to poodarilo konecne mne..asi pred rokom mi známa odporučila jednu skupinu na facebooku,ktora sa venuje poradenstvu v oblasti zdravej výživy a chudnutia.Zo zaciatku som bola veľmi skeptická a produkty sa mi zdali drahé,ale na naliehanie mojej známej(ktorá v tom čase schudla 8 kil),som si povedala,že už som skúsila všetko,tak prečo nie aj toto.Na môj obrovský údiv som začala krásne chudnúť,cítila som sa skvelo a dokonca sa mi zlepšila pleť.No ostávala som veľmi opatrná a čakala čo prinesú daľšie týždne a mesiace.Výsledok?Základný program som ukončila pred dvoma mesiacmi,teraz už len udržiavam hmotnosť,znížil sa mi krvný tlak a vyzerám o desať rokov mladšie:)))

peter9

co sa tyka produktov tak pomahaju ale treba pouvazovat ze za aku cenu, treba sa s rozumom a zdravo stravovat + sport a pojde to samo. ja osobne som bol predajcom, poradcom HL 2,5roka vlozil som do toho 5000e a moj nazor teraz.? strata casu

mailyyy

ahoj , ja mam s ich produktmi na pleť celkom dobre skusenosti, najprv s tym zacala sestra a neskôr ja, mali sme strasne problémy s akné mame to v rodine ale az do jaziev :/ neviem ci to pomohlo preto ze som si každé rano každý vecer musela furt cistit plet alebo niečim co do toho davaju ale oplatilo sa skusit :) momentalne uz neuzivam nic od nich nastastie uz mam po puberte :D
jedine co som nemala rada ked som tam chodila na cistenie a po nove flasticky, ta neskutočná snaha mi nepriamo nanutit kupit 100inych produktov ma vytacala do nepricetna, je to otravne
na chudnutie ani čaje atd som nic neskusala

LENKALENKA23

Herbalife som vyskúšala,lebo som sa cítila stále unavená a chcela som aj zhodiť nejaké to kilo tak mi moja,,poradkyňa" predala koktejl F1 za sumu 54 eur povedala som si , že je to veľa ale obetujem to pre svoje zdravie.Začala som piť čaj ktorý mi vraj mal napomôcť k očiste tela a mal mať dalšie pozitívne účinky.Z toho čaju som mala len bolesti hlavy a neustále sucho v ústach , napriek tomu že som pila veľa.Na záchod som chodila aj 4 krát za hodinu, kedže ma stále sušilo , pila som veľa vody sa to prejavilo.A takto som to užívala dalej,no nič sa nezmenilo k lepšiemu , a okrem toho že nenastala zmena som sa odhodlala objednať dalsie balenie , ale z internetu kde to bolo o 15 eur lacnejšie!! ano 15 eur.....za jedno balenie na mne zarobili....ani po druhom balení som neschudla nič , dokonca som priberala postupne ....takže herbalife neodporúčam z vlastnej skúsenosti , síce je to rýchla príprava jedla ,naozaj zasýti, ked človek nemá čas pripraviť si zdravé jedlo, možno to obsahuje tie vitamíny čo nám tlkli do hlavy ,ale mne to nepomohlo necítim sa lepšie a ani som neschudla.to je všetko, dúfam že to niekoho presvedčí aby investoval peniaze radsej niekam inam do zdravej stravy a skutocnej ,jednoducho jesť veľa ovocia , zeleniny ,strukovín, bielkovín, vlákninya nie strava z prášku a mlieka.

michalmmm

Moja mama si to raz kupila akoze na chudnutie. Brala to mesiac, nejake cudne velke tabletky a kokteily v tom boli. A schudla od toho celkom dobre, ale po dobrati pripravku nastal jojo efekt a znovu pribrala to iste, co predtym, este aj navyse. Moj nazor, ze je to moc vela penazi vysolenych za nieco, co sa da dosiahnut aj lacnejsimi alternativami. V bio obchodoch dostanes vlakninu, tu si kup, uzivaj pred kazdym jedlom, obmedz tuky, vyluc zo stravy sladkosti a pojde to.

LuckaCucka

Ahoj. Ja som si celu sadu kupila asi cca pred 3-4 rokmi. Koktejly, praskovy caj, ktroy som si miesala do 2L vody a aj tabletky pred kazdym jedlom. Ako ano zaprela som sa do toho s tym, ze chcem schudnut a aj som co to schudla. Lenze myslim, ze tento sposob nie je spravny. Podla mna tie koktejly su napriklad dobre pre ludi, ktori neranajkuju- ze si to spravia na ranajky. Na taketo ucely je to ok. Pretoze ked som s tym prestala, telo si pytalo skoro vsetky potraviny a vaha sa mi vratila spät. Takze nepreferujem taketo koktejly, tabletky atd. Zaklad je Sport + zdrava strava. Telo je jedina vec, ktoremu mozme rozkazovat a urcovat mu, aby sme sa citili dobre. Skoro rok chodim do fitka, upravila som stravu. Zhodila som 10- 15 kil. Citim sa super, ako novy clovek. Takze kotkejly, tabletky a ine reklamy nie.

laura36

su to smejdi, sa divim, ze este mozu niekoho zlakat, ved uz ich kazdy pozna na trhu 20 rokov minimalne.. akurat by som im dobre vynadala, ze nech pisu do inzeratu a povedia hned o co ide zeby sa z toho pos...

livrpulcan

No tak ja som v podstate na zaciatku aj s uzivanim aj podnikanim pre nich vyzera to vsetko fajn koktejl chuti a citim sa po nom dobre ci aj pomaha uvidime nepaci sa mi ale ako ma podla nich sikovne nutia do nakupu vacsieho obnosu produktov konkretne za min 1300€ a tvrdia ze ak tak neucinim tak sa na biznis iba hram a ze to nebude fungovat a ze poznaju vela ludi co boli v horsej situacii ako ja a aj tak tie prachy dali dokopy...ako vedia v akej som situacii . Povodne som chcel do toho ist ale toto ma trochu zabrzdilo a vaham

prezývka976f

Hľadala som si brigádu na leto ako každý študujúci A natrafila som bohužiaľ na ich inzerát vo Wellness. Bol tam plat okolo 500-600€ A že aj pre študentov. No každý by si pomyslel že súper pracovať vo wellnes centre. Bola som pozvana na pohovor ktorý mal 2 časti A rozprávali tam ako super sa dá zarobiť. Pozvali má potom aj na druhý pohovor kde mi oznámili že som vybraná A že mám dať 80€ A to je vstupná investícia pre mňa plus nejaké školenie. Až po nejakej dobe zo seba vymackli O čo ide A že žiadne wellnes sa nekoná. Dotiahli má na školenie S uvadzanou doktorkou Paľovou ktorá mi úprimne povediac nejako osobne nesadla ani som Z nej nemala Dobrý pocit. Proste jeden oblbovak na tom školení kde som si zaplatila cestu obed ešte aj tu sálu pre to školenie. Všetci sú nainfikovany pyramidovym systémom A rozprávajú O tom ako im herbalife zmenil život A aby to fungovalo aby ste mali zákazníkov tak musíte mať náučený text pre telefonát aj pre to čo im má človek povedať A usmievať sa od ucha K uchu. A aby človek si naozaj zarobil musí byť extrémne dotieravy. Takže v konečnom dôsledku som sa nechala krásne oklamať O min 80€. Zarábajú na ľudí ktorý nevedia že ak chcú byť zdraví tak tovarensky vyrobená šunka A chemikálie V sladkých vodách ktoré denno denne ľudia pijú im určite na zdraví nepridá. A všetky produkty ktoré možno nie sú zlé sú maximálne predražené A oni na tom zarábajú najviac. Skutočná cena jedného produktu je polovica Z toho za čo vám oni predajú. A to platí doslovne pri každom produkte. Ak máte vlastnú záhradu nevyhadzujte peniaze Z okna A sadte si vlastnú zeleninku A ovocie A majte vlastne sliepocky ktoré vám dajú také živiny ako ich produkty. Ale jasné V meste sa to nedá :-) tak aspoň pite čistú vodu A nejedzte sladkosti A tovarensky vyrobené potraviny (ako šunky, pasteky, konzervy atď). A nezabudnite na každý deň teplú polievku A druhé jedlo. Radšej si dajte ovsené vločky ako pečivo Z bielej múky. Vtedy tiež uvidíte ten efekt ako budete chudnúť A zdravie sa tiež zmení. A samozrejme pohyb :-). A nepreplatite za to toľko ako pri herbalife. To je môj názor. :-)