tehotenske testy a tehotenstvo

Príspevok v téme: tehotenske testy a tehotenstvo
majka5353

ahojte,mam 22 rokov a s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk. Stala sa vsak mensia nehoda-kondom na sklzol.Myslim si,ze som mala aj plodne dni...Meska mi uz 12 dni,co u mna nie je normalne kedze mam pravidelne do dna presnu menstruaciu. Robila som si 2 testy a vysli mi negativne a to s odstupom 3 dni.Navod som dodrzala presne...Myslite si,ze je nejaka sanca?Viete nechcem tu pisat priznaky(lebo to je blud podla mna). Ma niekto nejaku skusenost,ze test mu ukazal negativny vysledok a boli ste predsa tehotne?Chystam sa aj ku gynekologicke(skor ako buduci urorok to nepojde a ak dovtedy nedojde menzes),takze chcem vediet ci sa mam bat alebo ako?Mozno je to len zo stresu,ale to je podla mna taka dilema ako priznaky tehotenstva:)Za vase rady vam dakujem a prosim vas neutocte na mna:)

Dory11

Dobré rano potrebujem radu
Mam pocit ze som tehotntehotná mam tehotenske priznaky (zvýšená únava,
bolest chrbta v krížovej oblasty ,nevoľnosť,častejšie močenie,
zvýšená tvorba slín,bolestivé prsia,točenie hlavy, závraty,intenzívnejšie vnímanie pachov, časté zmeny nálad)
Pocit uz mam dlhsie.
Menstruacia mi na posledi meskala6dni a to mavam pravidelnu potom prisla teda ale bola ina ako tie pretym
1.tym ze len 3dni
2.bola velmi slaba
3.a bez kúskov sliznice
Pocula som ze sa moze objavit mestruacia na zaciatku tehotenstva
Robila som si tehotenstensky test a vysiel negatívny

majka5353

Ahojte....dakujem za vase rady...len prsote tak to bolo a tak mi ta prva povedala....nemusim vam hovorit,aka v soku som bola...a este aj neprijemna bola,lebo som sa jej chcela opytat viac otazok...jj uz som presla k tej druhej,tamtu ani vidiet nechcem....ta druha velmi je super a hned aj poradi a tak....ja si neviem predstavit nejaku zenu,kt ma mozno tazku chorobu a by jej povedala,ze je tehotna....boze....lekarstvo na SR je niekedy hanbou....hlavne,ze vsetko je OK...ta druha mi pichla vyvolavacku tak uvidime co a ako....dakuejem za podporu dievcence!:)

jankaaaaaaaaa

necitala som celu diskusiu len posledny prispevok. a moj komentar bol k situacii ze otehotnela pred dvoma troma tyzdnami

lioness_01

jankaaaa, menzes jej mešká už cca tri týždne, takže asi tak... HCG by bolo už šialene vysoké a hlavne by to nemohol byť druhý týždeň

jankaaaaaaaaa

nic spolahlivejsie ako krvny test na hcg neexistuje. ale neviem ci by to zachytilo 2-3tyzdnove tehotenstvo. ale to tiez asi tazko vidiet na ultrazvuku

ververka

ajaj, tak teraz mam stresy aj ja. som si dala dva mesiace naraz antikoncepcie. tak pred 2-3 tyzdnami som mala problemy s castym mocenim, ako keby zapal ale len tak to preslo, vacsinou len rano ma to trapilo no a teraz nic. vzdy dostavam presne. v utorok a teraz uz je streda vecer. no vidim to dnes na flasu cerveneho a ak rano nic, vyberiem sa po test :/

lioness_01

majka5353... prvej doktorke by mali zobrať diplom a licenciu.

2-3 týždeň sa nedá vidieť na ultrazvuku, takže pekná somarina...

ak boli HCG testy negatívne a 7 tehotenských testov negatívnych, tak si určite neni tehotná...

zrejme ti povedala, že ti nepraskol folikul, to sa občas stáva...

takže pohoda klídek... tehotná nie si a k tej prvej gynekologičke určite nechoď... ona je zrejme Coprfieldová sesternica, keď vidí 2 týždňové tehotenstvo :D

majka5353

tak vcera som bola u doktorky,povedala mi,ze som v 2 az 3 tyzdni....brala mi ktrv....nedalo mi to pokoja,lebo nechcela ma vypocut,ze som robila 7 testov a ani jeden mi nevysiel pozitivny,ze som mala chraneny pohl.styk,tak som sla ku druhej,kt mi odporucila kamoska...ta druha mi povedala,ze nie som tehotna...dovodom meskania je neprasknute neviem co....ta druha mi hned aj vybavila tie krvne testy na HCG....boli negativne....ja teraz uz neviem comu mam verit a comu nie....:/ takze aka je sanca a spolahlivost v lekara a v krvne testy?

lioness_01

kikuska, ak by nemal erekciu, tak by sa do teba asi ťažko dostal...

doučiť sa pojmy :))))

áno, vždy je možnosť...

prerušovaný styk nie je veľmi bezpečný spôsob ochrany

kikuska123

Dobrý deň chcela by som sa spýtať mala som sex s priatelom ale bez ochrany..a nemal erekciu vo mne ale vonku az o nejakej pol minute minute nemam sa coho bat ? alebo je tam sanca ? Ďakuejm za radu :)