tehotenske testy a tehotenstvo

Príspevok v téme: tehotenske testy a tehotenstvo
majka5353

ahojte,mam 22 rokov a s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk. Stala sa vsak mensia nehoda-kondom na sklzol.Myslim si,ze som mala aj plodne dni...Meska mi uz 12 dni,co u mna nie je normalne kedze mam pravidelne do dna presnu menstruaciu. Robila som si 2 testy a vysli mi negativne a to s odstupom 3 dni.Navod som dodrzala presne...Myslite si,ze je nejaka sanca?Viete nechcem tu pisat priznaky(lebo to je blud podla mna). Ma niekto nejaku skusenost,ze test mu ukazal negativny vysledok a boli ste predsa tehotne?Chystam sa aj ku gynekologicke(skor ako buduci urorok to nepojde a ak dovtedy nedojde menzes),takze chcem vediet ci sa mam bat alebo ako?Mozno je to len zo stresu,ale to je podla mna taka dilema ako priznaky tehotenstva:)Za vase rady vam dakujem a prosim vas neutocte na mna:)

lionesssssss

majka, ak si urobila z ranného moču, tak je ten výsledok pravdepodobne pravdivý, nakluš pekne v pondelok ku gynekologičke

lionesssssss

majka, test by ma v čase meškania menštruácie ukázať spoľahlivý pravdivý výsledok ALE ! ako som už písala, osobne poznám ženu, ktorej sa aj pri prvom aj pri druhom tehotenstve stalo, že bola reálne tehotná v oboch prípadoch a napriek tomu, že už dva týždne jej meškal menzes, testy boli stále negatívne...

nechcem strašiť, to len aby si vedela, že aj to je možné...

jankaaaaaaaaa

ked si ho robila vcase ked ti uz meskal menzes tak by mal byt uz fakt spolahlivy. ale clovek nikdy nevie. ale ten stres a vsetko na menzes dost vplyva, takze to moze byt aj tym,. ale podla mna niesi tehotna. ked vyvrcholil mimo, a dva testy vysli negativne..

majka5353

Och dievcata,ked ja sa bojim....Viete,ono ked mi mali prist,tak som mala jeden den take spinenie a potom uz nic....zas si myslim, ze to moze byt aj zo stresu-vela sa v poslednej dobe ucim = malo spim,jem a zijem:) a potom aj vonku co som chodila,bola som nalahko oblecena,kedze je take pocasie ake je raz teplo inokedy zima...taze som mohla aj nachladnut...ale fakt je aj taky,ze nemam uz ziadne priznaky co mam pred menstruaciou...tak teraz ako vediet:) :( len ma mrzi ta chyba,aj ked niekt ludia spolu spia bez ochrany a nic a ja viem, ze ja mam aj take stastie,ze hned sa mi to vymsti....ale nejak ma utesuje ten vysledok(co ja viem,predsa 2x nevysiel pozitivny)...ale zas menzes nikde...ked to vsetko je jedna velka dilema,moze to byt tamto,hemto...a aka je asi realna sanca v spolahlivosti testov?lebo fakt sme nekupili nejake blbosti,ale pytali sme sa aj lekarnika,o tej znacke som aj vela pocula a bol aj drahsi...tak mal by mat vacsiu pravdepodobnost,ze ukazal spravny vysledok,no nie?a cakala som aj dlhsie na vysledok(pre istotu)...

jankaaaaaaaaa

vies ked priatel vyvrcholil mimo teba tak je sanca naozaj mala, ale je.. no tesst nemusi byt spolahlivy. tak daj na rady zien co pisali a skus este jeden a potom ku gyn. drzim palce :) a inac tiez odporucam ten pharmatex. je viac spolahlivy ako kondom

majka5353

Ok,dam vediet...Vies(urcite aj sama),ze lahostajne mi to nieje aj ked ako vravim stale sme opatrny,ale asi optrnosti nikdy dost...a ta kamoska, co mala negativne vysledky a nakoniec bola tehotna,ona mala chraneny styk ci...?Neviem neustale nad tym myslim.Ako vravim cakanie je asi jedine riesenie:(

lionesssssss

majka, držím palce...

ak to všetko dobre dopadne, tak odporúčam používať Pharmatex... kondóm je málo, ak dieťa nechcete

ako píšeš, výsledok už neovplyvníš... ale daj každopádne vedieť ako si dopadla

drž sa a nestresuj , si už veľká baba, dajako to prípadne zvládnete

majka5353

Tak neviem ako sa stalo,ale stalo:( Tak vies,ze nechceme...snad to je len planny poplach...vravim aj stresove obdobie mam teraz a tak...treba cakat utorok,vysledok asi uz nijak neovplyvnim,bez ohladu ci som alebo nie som tehotna. Dakujem aj tak,spravim ako vravis.Len my s priatelom sme velmi opatrny a toto nas dost vzalo.Neviem aka je sanca sa dostat do ineho stavu pri takejto nehode.Joj snad nic nebude:(