tehotenske testy a tehotenstvo

Príspevok v téme: tehotenske testy a tehotenstvo
majka5353

ahojte,mam 22 rokov a s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk. Stala sa vsak mensia nehoda-kondom na sklzol.Myslim si,ze som mala aj plodne dni...Meska mi uz 12 dni,co u mna nie je normalne kedze mam pravidelne do dna presnu menstruaciu. Robila som si 2 testy a vysli mi negativne a to s odstupom 3 dni.Navod som dodrzala presne...Myslite si,ze je nejaka sanca?Viete nechcem tu pisat priznaky(lebo to je blud podla mna). Ma niekto nejaku skusenost,ze test mu ukazal negativny vysledok a boli ste predsa tehotne?Chystam sa aj ku gynekologicke(skor ako buduci urorok to nepojde a ak dovtedy nedojde menzes),takze chcem vediet ci sa mam bat alebo ako?Mozno je to len zo stresu,ale to je podla mna taka dilema ako priznaky tehotenstva:)Za vase rady vam dakujem a prosim vas neutocte na mna:)

lionesssssss

majka5353 - úprimne - ja si reálne neviem predstaviť skĺznutý kondóm, nám sa nikdy nič také nestalo, takže neviem aká je tam šanca z tohto hľadiska, ale ak bol vyvrcholil mimo, tak potom to bude možno iba zhoda náhod a meškalo by ti to aj tak.

Ťažko niečo riešiť cez internet a polemizovať.

Testy večer nerob, podľa mňa je to len marketingový ťah, najlepšie je robiť z ranného moču.

Ako som napísala, ak menzes nepríde, tak v piatok ráno , prípadne cez víkend v niektorý deň ráno z prvého moču urob test ešte raz , opäť RapiClear ...

Ak bude opäť negatívny a menzes stále nikdy, tak treba ísť ku gynekológovi, môže to byť cysta alebo hocičo iné...

Držím palce.. predpokladám, že bábätko asi nechcete, tak držím palce, aby ste tehotní neboli...

majka5353

ahoj ilones,dakujem za radu!ten test rapid som aj mala,robila som jeden rano druhy vecer(1. v sobotu,druhy dnes).Priatel mal vyvrcholenie mimo mna.Myslis,ze predsa je ta sanca?Vies,ja som pedant a tak ma velmi trapy ten skznuty kondom aj ked pomerne rychlo sme si to vsimli...ja neviem:(

lionesssssss

majka, áno, napriek negatívnym testom môžeš byť tehotná. Je to aj pravdepodobné, že si, ak ti nemeškáva menzes bežne...

poznám žienku, ktorej meškalo už dva týždne a stále mala negatívne testy a bola tehotná...

je to individuálne, niektoré žienky majú HCG nízke na začiatku tehotenstva a test to nezachytí...

skús si test urobiť ešte cez víkend z RANNÉHO MOČU a kúp si kvalitný v lekárni - nejaký RapiClear, alebo GG mamatest. Každopádne, choď ku gynekológovi, aj keď ti zase ukáže negatívny výsledok.

Držím palce