Akné, uhry, hnisavé zápaly

simka111

Asi fakt pomôže len kozmetička, no dobra kozmetička, ja som teraz bola s v tom salone kde chodim vždy a bola tam nejaka nova... platila som o 3 eura viac ako inokedy a ked som sa pozrela doma na pleť, tak ma skoro porazilo.. ostalo mi toľko upchaných porov... :( ale ak sa najde dobra kozmeticka tak to je ok

Ma niekto skusenosti s čistenim pleti v salone
Aspect v Prešove??????????

lukineek

čakam už na vijadrenie niekoho skuseneho dlho... na toto : ja mam uhry... aj akne ale akne tak z mala.. ale uhry tak toho mam vela ty kks na nose okolo neho a na brade... poradte volaco prosiim prosiiiiiim niekoho kdo ma s tym skusenostiiiii

lukineek

ja mam uhry... aj akne ale akne tak z mala.. ale uhry tak toho mam vela ty kks na nose okolo neho a na brade... poradte volaco prosiim

darkmother

ja len velmi strucne - ja jem normalne - aj zdravo, aj nie :), ale po vysadeni hak sa mi zacali robit male hnisave a potom aj take podkozne bolestive vyrazky, tak som menila kozmetiku apod. nepomohlo. kupila som si obycajny b-komplex, uzivam ho kazde rano 1 ks asi 12 dni a uz treti den nemam ziadnu novu vyrazku. neviem na 100%, ci je to tym, ale jem aj cokoladu, pijem alkohol a vsetko co doteraz.. a vazne sa to zlepsilo!!

tpch

Ale ja som knihu o urinoterapii citala, a nepresvedcila ma. Nemam len prakticku skusenost, teoriu ovladam. Ak sa ti to tak paci, pokojne sa s tym natieraj.

Barbora_Bn

Prilis vela ludi ma velky odpor k urinoterapii , ak mas cas , tak si skus precitat tento clanok , ja som tiez reagovala ako ty , s odporom ze ake je to nechtune a podobne . No potom som to zacala viac skumat , mam doma aj knihu a pisala som si s vela ludmi , ktory to praktizuju a su nadseni , nehovorim ze to je pre vsetkych , ale odpor sa da velmi lahko prekonat. Napriklad , natieranie nie je vobec nic , mne to nerobi vobec ziadny problem . Pitie uz ma svoje pre a proti , lebo aj tam mozu byt neziaduce ucinky , ale to je snad uz vsade . Je to vsak uz velmi stara ,,medicina,, a je to z nasho tela , cize to nemoze byt skodlive a podobne . www.petogasparik.estranky.sk

tpch

skusenosti s urinoterapiou osobne nemam, ale ta predstava pit vlastny moc sa mi nepaci. Okrem toho pit splodiny vlastneho metabolizmu nema logiku. Za jedine relativne normalne pouzitie mocu povazujem to, ze ked si napriklad niekde v prirode a ublizis si tak, ze mas otvorenu ranu, tak tu ranu ocikat. Moc je sterilny, vymyje necistoty a bakterie, ktore sa tam dostanu.

jankaaaaaaaaa

neviem presne co za aloe vera pijes, al enemusi byt vobec take prirodne ako o nom hovoria ci pisu na obale. taketo veci su vo vacsine pripadoch len reklamy a stoji to vela penazi.
na tu antikoncepciu fakt kasli, lebo po vysadeni by sa ti plet opat zhorsila a do konca zivota ju brat nemozes a je pravda ze mas velmi malo rokov na h.antikoncepciu.
a urinoterapia je blbost a k tomu je to aj nechutne