Akné, uhry, hnisavé zápaly

black angel11

Ahojte, ak mozem poradim, takze mne sa w poslednej dobre zlepsila plet, necakam ze je to nastalo lebo sa mi blizia kramy a prawdepodobne sa to wrati do starych kolaji, ale aj tak zatial je to najlespie za posledne mesiace co s ami akne zhorsilo. Ako sa o to staram? Rano sa oplachnem wodou potom plet wycistim Garnier PURE-tampony, nanesiem detsky kremik Aviril a na zakrywanie wyrazok pouziwam aknecolor a nato puder od Miss Sporty stredny odtien. Ked pridem zo skoly cize o takej 2-hej odlicim sa opät Garnier Pure tamponami a na to nanesiem Kremik Aviril..to mam cely den do vecera vecer zopakujem cistenie pleti, na vysusowanie pouzivam na twar obklady z cistiaceho, zihlawoweho, praslickoweho, repikoweho caja a tiez to pijem. N a noc pouzivam Zineryt..:) wela stastia, nech wam moje rady pomozu..

myself

jancecka...jaa som sla do nasej normalneej lekarky...ja mam detsku este...aa powies jej zee to ces da ti recept..aleboo mozes ist aj doo lekarnee namiesaju ti to..ale budes vaic platit

myself

RNG...tak prepac..alee newiem lebo ked to pise neviem ci to znie irobicky alebo nie..aa naozaj dakujem potom....aa po tej vodicky co som pisala sa mi robia take supinky..coo je na to dobre??

RNG

s toho , aby som si robil srandy na celkom vaznych zdravotnych temach som vyrastol uz davno. to robia pubertaci a hlupaci, a ja sa uz davno neradim medzi pubertakov a pochybujem ze ma niekto moze povazovat za hlupaka....

laursa

Ahojte! Mam 22 rokov a nikdy som nemala problem s akne. Posledny polrok sa mi zacalo na cele mnozit akne a za posledny mesiac okolo nosa male cervene akne. Nie su ani nahnisane a uz mesiac sa s nimi trapim..Neviete co mam na to pouzit?

RNG

myself, dobra kombinacia proti akniam, zinok silny zihlavovy caj a dezinfekcia zvonku(RSB je skratka pre rezorcin, kyselinu salicilovu a kyselinu boritu, roztok obsahuje aj alkohol a vodu)
.....
Osobne by som tam nedal ale rezorcin(1.3 dyhydroxybenzene) ale radsej napr prirodne GSE, ale kyselina salicilova a borita su dobre zname sterilizatory, sirokospektralne antimikrobialne a salicilaty dokonca protizapalove.
Problem je len, ze niekto ma reakciu na silnu salicylovu kyselinu.
.....
Alebo este lepsie, pouzil by som radsej zmes kokosoveho oleja a GSE, Lyzica kokosaku + 5 kvapiek GSE, dobre premiesat naniest jemne na vlhku tvar po umyti, hlavne vecer ako nocnu masku

ku@bo

aj ja pouzivam tu vodu RSB... aaa uz mam o 80% lepsiu tvar... a ty si to davas iba na vyrazky?? a to si davas az 3 krat denne??:) heh... ja som maval tiez zo zaciatku suchu plet ale odkedy pijem vodu vobec nemam...