Sama som si odstranila kondylómy

Príspevok v téme: Sama som si odstranila kondylómy
niikoll200

Ahojte.
Natierala som si kondylómy Tea Tree olejcekom a ten mi ich vysušil natolko že som si ich odtrhla.Len tie velke,male som nechala tak a tie budem natierať Wartecom.Lebo predtým som užívala Wartec 1 mesiac a nepomohol.
Čo vy na to?Už som bola zúfala.Doktor to mi zas predpísal Wartec a dobre videl že mi nezabral.Len sa mi to dalej rozsirovalo.Tak som to vyriesila takto.

tpch

Je rozdiel zaviest tampon, ci penis, ako snazit sa odrypnut kondylomy, preboha. Pri odstranovani kondylomov vznika rana a spinave nechty su podla teba asi nieco super pre otvorenu ranu..?

research

tpch, pred zavadzanim tamponu si zhnas specialny cistiaci prostriedok pre ocnych lekarov? partnerovi taktiez natieras penis aj prsty tymto prostriedkom?:)
co mas PMS, ked si taka agresivna v kazdej teme?
nase babky/prababky si pomahali prirodne a podobne ako zakladatelka temy a zili dlhsie aj bez gelikov pre ocnych lekarov:) tak klud,co das sa ti vrati:)

tpch

Spinave nechty ma UPLNE KAZDY CLOVEK. Opytaj sa nejakeho mikrobiologa, co sa da zo steru spoza prave umytych nechtov vykultivovat.
Cize-ak nepouzila specialny umyvaci prostriedok, ktory pouzivaju ocni chirurgovia pred operaciami, potom tie nechty boli spinave.
A stavim rocny plat, ze taky prostriedok nepouzila :-D

niikoll200

tpch

Tvoje trapne,detske pripomienky ma absolutne nezaujimaju.Daj si odpal.Detsky kutik hladaj niekde inde a nie na Zdravie.sk

tpch

Vypal kutacom...
Nechapem, ako moze byt niekto taky blby, ze si do kondylomov vo vnutri posvy rype spinavymi nechtami.

niikoll200

Kamaratka to mala tiez a hovorila ze ked som si to odtrhla ze sa mi mozu rozsirit dvojnasobne?Podla mna to je hlupost nie?Lebo krv som hned odstranovala a na zdrave miesta sa mi nedostala.
A este som chcela ze jeden kondylom mam vo vnutri a ten si nemozem natriet tym Tea Tree olejcekom?:-)))Asi skor nie ze? A ako inak by som ho mohla odstranit sama?:-)

Slobodna

áno, Tea tree olej vysuší bradavičky, lenže tie spôsobuje vírus, ktorý ma v tele takmer každý človek, len niekomu sa aktivuje napr. pri oslabenej imunite a začne robiť problémy aj po 10-20 rokoch čo driemal v tela a začnú sa vytvárať napr. bradavice. Takže ty si si odstránila iba prejav tohto vírusu, ktorý v tele naďalej ostáva, pretože toho sa už nezbavíš a bradavice sa ti môžu objaviť znovu. Jedinou možnosťou je posilňovať už celoživotne imunitu, vyhýbať sa stresom, chorobám a zmeniť životosprávu. Ku kvalitnému tea tree oleju je totiž návod, v ktorom to píšu, že sa týmto spôsobom dajú odstrániť bradavičky :)