Sama som si odstranila kondylómy

Príspevok v téme: Sama som si odstranila kondylómy
niikoll200

Ahojte.
Natierala som si kondylómy Tea Tree olejcekom a ten mi ich vysušil natolko že som si ich odtrhla.Len tie velke,male som nechala tak a tie budem natierať Wartecom.Lebo predtým som užívala Wartec 1 mesiac a nepomohol.
Čo vy na to?Už som bola zúfala.Doktor to mi zas predpísal Wartec a dobre videl že mi nezabral.Len sa mi to dalej rozsirovalo.Tak som to vyriesila takto.

niikoll200

research

Viem ze to nieje dokonale riesenie,ale co by si robila na mojom mieste?Som rada ze aspon niekto v tejto teme stoji tak trochu na mojej strane a vyjadril sa trochu kladne.Samozrejme ze predtym si dokladne umyjem ruky aj vsetko co treba.

tpch

pokial viem nikde som nespomenula ze som si ich odtrhla spinavymi nechtami!Spravila som si to novou pinzetou ktora bola dezinfikovana a hned po tom som ju aj zahodila.Kedze krvou sa to rozsiruje.A samozrejme krvacanie som hned zastavovala.
Bola by som zvedava ake mas to IQ ty.Pri takychto nazoroch...

research

inak tpch, kondom sa navlieka tak, ze sa ho dotyka prstami aj z vonkajsej strany, tak dufam, ze pouzil pritom rukavice!:)

research

nehovorim,ze je to najlepsie, ale ak sa posnazi o najvacsiu cistotu a pomoze jej to, tak preco nie.Ked jej ani lekar nevedel pomoct...

Inak tpch pri prvom tvojom sexe,ked ta partner defloroval a mala si otvorenu ranu dufam, ze sa umyl predtym tym prostriedkom ocnych lekarov!:)