Sama som si odstranila kondylómy

Príspevok v téme: Sama som si odstranila kondylómy
niikoll200

Ahojte.
Natierala som si kondylómy Tea Tree olejcekom a ten mi ich vysušil natolko že som si ich odtrhla.Len tie velke,male som nechala tak a tie budem natierať Wartecom.Lebo predtým som užívala Wartec 1 mesiac a nepomohol.
Čo vy na to?Už som bola zúfala.Doktor to mi zas predpísal Wartec a dobre videl že mi nezabral.Len sa mi to dalej rozsirovalo.Tak som to vyriesila takto.

MultiLevel

Baby to snad nemyslite vazne? Ako chapem, ze ak ste zufale, robite vsetko mozne aby ste si pomohli a zjavne to, ze vam to viditelne pomohlo (odstranili ste vyrastky), vas aspon trochu povzbudilo, ale odstranenim vyrastkov neodstranite virus z tela. Odtrhnete dva vyrastky a o mesiac mate dalsie 4 inde....Aj ked sa uz nikdy nezbavite tohto virusu, mozete potlacit aspon priznaky. Vsetko zalezi od imunity a od toho, v akej psychickej pohode, ci nepohode ste. Ako nahle ste v strese a mate znizenu imunitu, kondylomy sa objavuju a zas, ked ste v pohode, mozete vidiet, ze vo vela pripadoch sa stracaju, respektive ich je menej alebo sa neobjavuju dalsie....

matway

Zaujímavé čítanie, a hlavne nevedomé príspevky. Nechal som si tu námahu si to prečítať všetko a prišiel som na to, že prispievatelia vážne nevedia o čom sa točí bradavica a vírus, ktorý to spôsobuje /česť jednému, ktorý je tu výnimkou/. Trhať si kondylom pinzetou, padol som na zadok! Je vážne smutné, ak dokonca aj tu prítomný lekári radia zúfalcom hlúposti, a sami nevedia, čo je toho príčinou,a čo vlastne na to zaberá /oni už vedia ktorých mám na mysli/...Tých vírusov môže byť až šesť, ak nie viac, a je to omnoho závažnejšie nájsť a určiť ten-ktorý vírus, ktorý to spôsobuje a na ktorom vnútornom orgáne sa priživuje!
Momentálne nechcem mylne zavádzať chorých, lebo to sám neviem určiť, a tento problém sa nedá jednoznačne určiť, no viem, kam by som smeroval ja, a určite by to nebola ani mastička, ani vypaľovanie, odtrhávanie, ani nič podobné! Moje hľadanie by smerovalo na vznik týchto vírusov, kde sa v tele vzali, kde som k nim prišiel, kde sa nachádzajú, a kto ich do môjho tela dostal. Zničím vírus, kondylom zmizne...

lilet

tak ...bola som na kontrole a vysetrenie na HPV dopadlo uzasne...je negativne na virus..tak teda...chcem sa podelit o skusenost..aby ste vedeli ,ze sa toho da zbavit...ale chce to cas...uzivala som Indonal a potom hlivu..kazdy tu pise ,ked je to zle..tak teda som dokaz,ze sa toho da zbavit...Vela stastia kazdej,ktora bude na tom ako som bola ja...:)
PS:..pre porisko...nemas pravdu...a nemam rada ,ked sa vyjadruju ludia ,co s tym nemaju skusenost..a zaroven plasia ludi,co potrebuju vaznu radu a nie dohady..

dixinka

Ahojte ja som dostala tieto kondylomy v piatom mesiaci tehotenstva. Hovori sa ze je to pohlavne prenosna choroba ale nieje to pravda bola som na ich odstranenie na chyrurgii masticka vobec nezabrala iba sa to zvecsilo a rozsirilo nic ine mi neostavalo koli tehotestvu som zostaala v nemocnici cely tyzden.
No co som zistila vam mozno pomoze. Ked uz tie kandylomy mate nikdy sa ich nezbavite a ten virus v sebe mozete mat uz niekolko rokov prejavuje sa vo forme bradavic hlavne ked sa zmeni nejakym sposobom imunitny system u mna to bolo tehoenstvo a niesom prvy takyto pripad je ich coraz viac. Nepresiel ani mesiac po odstraneni a zacali sa mi tvorit zase a kym neporodim tak to liecit ani nemozem.
Treba to hlavne udrziavat co najviac v suchu ziadne mastne masticky cista voda a slusne povedane vetrat si ju co najcastejsie. Používať vzdy cisty uterak a pokial sa da tak menit spodne pradlo co najviac.
HLAVNE RADIM POKIAL UZ MáTE TIE BRADAVICE VELKE OKAMZITE IST NA ODSTRANENIE !!!!! ked vas doktor neposle tak ho zmente cim viac sa to rozsiri tym je to horsie odstranuje sa to dusikom ale v horsom uz to je na chyrurgii. A posilovat imunitny system vitaminy co najviac. Tehotn zeny majú smolu liecba az potom.

irris

nikoll, ja som urobila tú istú chybu, s tým rozdielom, že to bolo nechtiac..a odvtedy sa mi to veľmi veľmi zhoršilo, pomohol mi dusík u kožného, indonal tablety a vakcína silgard..nerieš to nijakými masťami a olejmi..skoré uzdravenie..viem, je to veľmi nepríjemné

fanka

nie je to môj prvý sexuálny partner, vyšetrili ho asi tak , že sa lekár pozrel či tam nemá tiež vyrastky a to bolo vsetko

fanka

Zdravím
vo štvrtok som bola u lekára a zistil mi kondylómy. Povedal mi, že sa to dá dostať len pohlavným stykom. Ja však spávam už 7 mesiacov s tým istým chlapom a tomu dnes povedali na vyšetrení, že on je zdravý. Dá sa to teda dostať aj nejakým iným spôsobom? Alebo nejaké rady by ste mi dali? som už z toho zúfalá :(

lilet

...este sa chcem opytat,ze aj oralny sex je nebezpecny...teda moze sa to dostat aj z dutiny ustnej.??...ak sa tam nenachadzaju bradavice