Chemicky peeling 70%

nechticek

tu som nasla kontakt na tu mudr. valkovu ona sa vola paulina, najdete si to tam medzi lekarmi. bude dobre sa s nou o tom peelingu poradit lebo ona to robi uz dlhe roky. tak pozna vsetky sposoby.
www.procare.sk

nechticek

ja som asi rok po tom peelingu zistila, ze presne taky isty ako robili mne robila aj MUDr. Valkova, to je uzasna dermatologicka a kozmetologicka, neviem sice ci este robi lebo moze mat uz okolo sedemdesiat rokov. ona je bulharka ale byva v bratislave uz dlhe roky. sama velmi dobre vyzera a ked bola mlada bola vraj naozaj krasna, moja mama si na nu pamata a vraj vtedy robila v ustave lekarskej kozmetiky a potom si otvorila este za sociku taku polosukromnu kozmeticku dermatologiu. a uz vtedy tam robievala chemicky peeling a ze to bolo tiez take ako robili mne. mozno preto, ze to bolo take drasticke mi to pomohlo na rozsirene pory a jazvy, pretoze fakt je, ze ja som mala spalenu dost hrubu vrstvu pokozky a cela sa mi olupala a pod nou sa vytvorila nova. taky peeling sa moze opakovat len po par rokoch, lebo je to nebezpecne nielen na plet ale aj kvoli tomu, ze ta kyselina je skodliva pre organizmus.

I.

Jarmila,ja som sa tiez opekala a som stretla spoluziacku z vysky a vyzerala ako som ju videla na vyske,takze od vtedy si davam bacha na opalovanie a som si zvykla na svetlejsiu pokozku. a teraz mam stale na tvari 25faktor. Cokoladova uz nie je v mode..bolo to par rokov do zadu. Takze sa toho budem drzat co pises:) predsa chceme byt dlho mlade a krasne..

jarmila555

Pocas toho sa nesmie slnit.Ale poviem Ti pravdu,ja som si vzdy tvar najviac chranila a neopalovala.Celkovo sa nelubim opalovat, iba sem tam. Tak akurat, len nech som neni biela ako krieda.Strasne od toho starne pokozka a to som ja na to strasne hakliva.To sa vypomsti, tomu ver.Vidim to na niektorych mojich kamoskach, ktore sa vypekaju na slnku a potom aj tak vyzeraju.Akoze je to krasne byt tak opalena, to nevravim ale ja sa radsej obidem ako potom vyzerat ako 100rocna babka.

I.

praveze neviem Majka,len sa pokusam zistit ktory peeling je dobry, ktory zly..resp.skusenosti,lebo zatial som sa dostala k nazorom roznym,ale neviem o aky peeling ide,cize mozno sa bavime o troch roznych peelingoch,preto ine skusenosti..