Chemicky peeling 70%

555lili

POMAHA TO NA JAZVICKY PO AKNE ?... NASTUDOVANE O TOM MAM VSETKO, ALE SOM SA ESTE NESTRETLA S CLOVEKOM KT. BY TO ZABRALO NA JAZVICKY PO AKNE A ROZSIRENE PORY

jarmila555

I
chodila som 1-2x do mesiaca dokopy asi 8-10 sedeni a mam plet uplne super.Zo zaciatku bol slabsi a potom parkrat 40%.Tie chrasticky boli v pohode, nic tak hrozne.Chodila som vacsinou v piatok,keby nahodou.A dali sa v pohode prekryt make upom.Myslim, ze aj slabsi a pravidelne Ti urobi taku istu sluzbu ako raz a trpiet 2 tyzdne.Moj nazor

I.

nechticek,vies aku znacku peelingu ti vtedy dali?
ja som este nepocula,ze sa to robi tri dni po sebe,mne povedali ,ze je to jedna procedura,tak tako aj peeling 20%.

Je mozne ze to bolo nieco ine pred tymi rokmi?

Aka kyselina to bola? lebo citam na nete,ze ich je viac.

nechticek

jarmila555, no musim ti povedat ze to co ty pises citam prvykrat v zivote. lebo o tych flakoch je to zial zname, je to naozaj velmi casta komplikacia. ty si mozno mala nejaky mierny peeling alebo nieco ine. vies, tych procedur je vela, niektore su napr. zamerane na pehy a vtedy naozaj je flakov pomenej. lenze ja som chcela omladzujuci peeling a tiez som chcela aby mi to vyhladilo pokozku, lebo som mala nejake jazvicky. a na to to bolo dobre. lenze flaky mam odvtedy stale.

nechticek

este som zabudla dodat, ze na tej kontrole po roku mi lekarka povedala (to tam uz bola ina lekarka), ze ten pripravok, ktorym sa ten peeling robi, sa postupne oblickami z tela dostava von. ze by som mala pit nejake detoxikacne caje, alebo by bolo dobre absolvovat detoxikaciu, lebo je to vlastne isty druh jedu a treba to z tela dostat von. vraj to sice oblicky same odburaju, ale tak to trva dlhsie. no riadne ma to nastvalo, ze mi to nepovedali predtym ako som si ten peeling vybavovala. aj som to tej lekarke dala najavo a ona mi povedala, ze ved som dospela zena a ked niekde vidim oznacenie chemicky peeling, tak predsa mi musi byt jasne, ze je to nejaka chemikalia a ta sa tou pokozkou vstrebe do tela a teda nejako odtial vyjst musi. ze to by som mala vediet aj bez toho, aby ma oni na take nieco upozornovali, ze to patri k beznemu vzdelaniu. no poviem vam, ze som sa parkrat musela nadychnut aby som jej tam nevynadala. ja nie som chemik a aj keby som bola, vobec ma predsa nemusi napadnut, ze sa mi tym zakrokom dostane nieco skodlive do organizmu a ja sa mam postarat o to, aby som to odtial dostala von. podla mna je to ich povinnost upozornit aj na nebezpecenstva. a ta druha lekarka na kontrole ked som sa rozculovala mi povedala, ze mozem byt rada, ze ma na to upozornila, vraj mi to vobec nemusela povedat. takze tak, ked na to pojdete, obstarajte si detoxikacne caje a pite ich najmenej rok po zakroku. a najlepsie hned v tie dni co budete doma.

jarmila555

nechticek,ja som pred chem.peelingom mala hnede flaky skoro na celom cele.A prave chem.peeling mi ich skoro uplne odstranil.To hovorila aj kozmeticka,ze to akoby tie flaky rozbilo. Tak teraz neviem.A uz sa mi viac nespravili.Teraz pouzivam len antipigment krem eucerin.Tak preventivne.

l.

uf..tak z toho mi az mraz po chrbte beha..dakujem za vycerpavajuce a detailne vysvetlenie nechticek.

Definitivne si to nedam spravit!

A mozu vznikat tie flaky aj na kozy po zakroku 20-40%?

Tie,ktore ste mali slabsi peeling, mali ste take problemi ako nechticek uvadza?

jarmila555

Po 70% urcite nie 3 dni.Tyzden a viac moja.Inac je to super vec.Ja v zime chodim pravidelne a moja plet sa uplne zlepsila.A to som mala najviac 40% a aj tak som mala chrasticky. Ked sa smiem spytat, kolko mas rokov?