Chemicky peeling 70%

majaS3

No tak to vobec netusim :/ skusim sa jej spytat, v piatok idem na to led svetlo... je v tom nejaky vyrazny rozdiel?

majkaS3

Ja som absolvovala ch. peeling 6 krat kvoli vyraznemu akne. Pred prvou aplikaciou som 2 tyzdne natierala plet takou mastickou ktora v malej miere obsahovala tu istu kyselinu ako peeling, aby sa plet pripravila na silnejsiu koncentraciu. Pri peelingu mi kozna postupne zvysovala koncentraciu tej kyseliny a po kazdom osetreni bola plet vyrazne scervenala, ale kym som prisla domov ( cca po 20 min) to scervenanie dost ustupilo (prvy pohlad na moju plet po osetreni bol otrasny), niekedy to na dotyk trochu bolelo ale dalo sa to vydrzat, na druhy den uz som si ale mohla dat aj make-up a pokozka sa mi supala asi 5-6 dni (robila som si peeling zrnieckovou kavou ktory pomaha odstranit odumrete bunky). Najsilnejsia bola reakcia kratko po osetreni 70% kyselinou, neskor ale moja plet uz reagovala minimalne - to akne sa vobec ani po 70tke nezlepsilo, ako keby som mala tvar z kamena alebo co... a ak to mam cele zhodnotit, uz by som si urcite nikdy nedala robit kvoli akne, vobec mi to problem nevyriesilo, ku koncu sa to az zhorsovalo a stalo ma to 180 €. navyse ked sa plet supe este 6 dni potom, a peeling sa robi kazdy tyzden alebo kazdy druhy, tak to v podstate pocas celych 6 tyzdnov clovek nevyzera normalne, bud je to cervene, alebo trochu opuchnute, alebo sa to supe (make-up vsetko nezakryje) - teraz chodim na LED svetlo a je to urcite pohodlnejsie aj lacnejsie a navyse sa moze aplikovat aj pocas leta. :)

jarmila555

3dni po sebe?Nejake divne.a ano mala som omladzujuci.A ani o vylucovani oblickami som v zivote nepocula a ani nikde necitala.Pri ziadnom chem.peelingu to ani nepisu.hm.No, opytam sa kozmeticky, co toto za blbost.

I.

ja som tiez nevidela zmeny po dvoch sedeniach,ale zeny pisu,ze oni maju pripravky na noc doma a si na to zvykli to pravidelne nanasat. len mi to pride dost nakladne mat 10 sedeni pred a 10 po zime. No ale ty si nechticek si bola na riadnom zakroku,to je podla mna rovnako ako ked sa chodi na laser, to bol moj kolega a on vyzeral desivo ked dosiel tyzden po do prace,sama chrasta cierna. Noooo tak ako to robia tie zenske,co sa davaju omladzovat?kam vlastie tie prachase celebrity slovenske chodia?

I.

lili,presne to riesim aj ja..jazvy na licach a rozsirene pory, nechcem omladnut,vyzeram dost mlado..az prilis na moj vek,ale mam take jazvy,ze mam non-stop kryci krem a make up v kabelke..aj v bazene!!!

nechticek

no aku kyselinu pouzili, to nemam ani sajnu, to ma vtedy vobec nezaujimalo. ja som ani nevedela, ze je to nieco skodlive a ze mi to moze sposobit aj zdravotne problemy. nastastie nic take sa nestalo az na tie flaky. a ta bolest - to si treba skratka odtrpiet. osobne si myslim, ze ked chce clovek naozaj nieco velmi vyrazne s tou svojou pletou urobit, tak tie pomale procedury taky efekt nedokazu. toto bolo fakt drasticke a teda aj viditelne.

I.

Jarmila a mozes ist v lete na slnko? Lebo neviem ci sa nemoze slnit len v case ked chodis na peeling,alebo vobec sa nesmie slnit.
ja mam riadny strach z toho silneho, leob 2x zvazujem kazdy zasah do tela. Preto som zaviedla tuto temu,nech zistim co najviac kym sa budem musiet (teda chciet )rozhodnut.
A doma pouzivas tiez nejake pripravky?
Aku znacku peelingu ti robia?
Aku znacku mas doma?

nechticek

predsa este nieco: okrem tych jazviciek a omladnutia ma najviac trapilo, ze som mala taku pomarancovu pokozku, ako pomarancova kora, take rozsirene pory. hlavne na nose a okolo nosa. no a na to mi to pomohlo velmi, to sa mi prakticky uplne vyriesilo. odvtedy mam na nose hladucku pokozku bez rozsirenych porov. ma to teda aj pozitivne ucinky, to nemozno odskriepit. ale ako som uz spomenula, treba povedat tej lekarke co konkretne od zakroku ocakavate, lebo je tych sposobov vela a kazdy je na nieco ine.

I.

nechticek,vies aku znacku peelingu ti vtedy dali?
ja som este nepocula,ze sa to robi tri dni po sebe,mne povedali ,ze je to jedna procedura,tak tako aj peeling 20%.

Je mozne ze to bolo nieco ine pred tymi rokmi?

Aka kyselina to bola? lebo citam na nete,ze ich je viac.